Dobra ekspozycja towaru to klucz do skutecznej sprzedaży. Aby ułatwić Ci to zadanie, przygotowaliśmy perforowane regały metalowe. To doskonały sposób na efektowne zagospodarowanie przestrzeni w sklepie, biurze czy magazynie. Nasze regały sklepowe z blachą perforowaną mają uniwersalny design, co sprawia, że pasują do każdego wnętrza. Świetnie sprawdzą się również wtedy, kiedy zależy Ci na zaoszczędzeniu miejsca. Regały perforowane o gładkim tyle będą prezentować się znakomicie w sklepach elektronicznych, z zabawkami czy spożywczych, dzięki gładkiemu tyłowi i srebrnej ścianie sprzedażowej. 

 

Zamknij
Filter & Sort


Uniwersalne regały metalowe ze ścianą perforowaną 


Regały metalowe to standardowe wyposażenie każdego sklepu, dlatego warto zainwestować w produkt, który będzie służył Ci przez wiele lat. Nasze regały z perforowaną ścianą posiadają możliwość zamontowania półek o różnych głębokościach oraz regulację ich wysokości. Możesz również zdecydować o dogodnym kącie nachylenia każdej półki. W ten sposób bezproblemowo dopasujesz ilość, wysokość i głębokość półek do posiadanego asortymentu. Systemy regałowe stanowią ciekawą alternatywę dla klasycznych regałów sklepowych, oferując więcej możliwości modyfikacji. Dzięki temu regał perforowany będzie mógł zmieniać się wraz z ofertą i wystrojem Twojego sklepu czy magazynu. Wystarczy wybrać jedną z dwóch szerokości regału, aby atrakcyjnie wyeksponować swój towar. Ponadto, w naszym sklepie online uzupełnisz regał o pasujące haczyki, cenówki czy listwy. Zrób zakupy w jednym miejscu i ciesz się wytrzymałym i wszechstronnym produktem dla Twojego biznesu.

Nasza oferta to nie tylko regały metalowe. Zapewniamy szeroki wybór produktów do biur, sklepów czy magazynów, w tym m.in. systemy mocowań – a to wszystko w konkurencyjnych cenach. Znajdziesz tu także przydatne i oryginalne artykuły do promocji towarów, które pozwolą Ci przyciągnąć i zatrzymać wzrok klienta. Zachęcamy do kontaktu i składania zamówień!

Zamknij menu
Przesuń w górę