Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

Dobra ekspozycja towaru to klucz do skutecznej sprzedaży. Aby ułatwić Ci to zadanie, przygotowaliśmy perforowane regały metalowe. To doskonały sposób na efektowne zagospodarowanie przestrzeni w sklepie, biurze czy magazynie. Nasze regały sklepowe z blachą perforowaną mają uniwersalny design, co sprawia, że pasują do każdego wnętrza. Świetnie sprawdzą się również wtedy, kiedy zależy Ci na zaoszczędzeniu miejsca. Regały perforowane o gładkim tyle będą prezentować się znakomicie w sklepach elektronicznych, z zabawkami czy spożywczych, dzięki gładkiemu tyłowi i srebrnej ścianie sprzedażowej. 

 

Zamknij
Użyj filtru


Uniwersalne regały metalowe ze ścianą perforowaną 


Regały metalowe to standardowe wyposażenie każdego sklepu, dlatego warto zainwestować w produkt, który będzie służył Ci przez wiele lat. Nasze regały z perforowaną ścianą posiadają możliwość zamontowania półek o różnych głębokościach oraz regulację ich wysokości. Możesz również zdecydować o dogodnym kącie nachylenia każdej półki. W ten sposób bezproblemowo dopasujesz ilość, wysokość i głębokość półek do posiadanego asortymentu. Systemy regałowe stanowią ciekawą alternatywę dla klasycznych regałów sklepowych, oferując więcej możliwości modyfikacji. Dzięki temu regał perforowany będzie mógł zmieniać się wraz z ofertą i wystrojem Twojego sklepu czy magazynu. Wystarczy wybrać jedną z dwóch szerokości regału, aby atrakcyjnie wyeksponować swój towar. Ponadto, w naszym sklepie online uzupełnisz regał o pasujące haczyki, cenówki czy listwy. Zrób zakupy w jednym miejscu i ciesz się wytrzymałym i wszechstronnym produktem dla Twojego biznesu.

Nasza oferta to nie tylko regały metalowe. Zapewniamy szeroki wybór produktów do biur, sklepów czy magazynów, w tym m.in. systemy mocowań – a to wszystko w konkurencyjnych cenach. Znajdziesz tu także przydatne i oryginalne artykuły do promocji towarów, które pozwolą Ci przyciągnąć i zatrzymać wzrok klienta. Zachęcamy do kontaktu i składania zamówień!

Zamknij menu

Pokaż produkty
Przesuń w górę