Oferujemy funkcjonalne systemy mocowań, które zapewniają solidne wsparcie w ekspozycji materiałów reklamowych. W naszym asortymencie znajdziesz rozwiązania do podwieszania plakatów na ścianach, sufitach oraz mocowania do podłogi takie jak łańcuchy, haki, przyssawki, klamry, klipsy czy, magnesy. Praktyczne systemy mocowań od VKF Renzel to sposób na stworzenie trwałej ekspozycji.  

Więcej informacji »

  1. 1 OD 4

Systemy mocowań - skuteczna pomoc w ekspozycji

Odpowiednie wyposażenie sklepów umożliwia skuteczną komunikację z klientem, która bezpośrednio przekłada się na sprzedaż. Warto zadbać również o detale, dlatego wybierz solidne systemy mocowań, wykonane z trwałych materiałów. Elementy takie jak odpowiednio dobrane haczyki, klipsy czy przyssawki, umożliwiają stworzenie dopracowanej ekspozycji. Zamów systemy mocowań od sprawdzonego producenta VKF Renzel.
Close menu

View products
Ta strona internetowa używa cookies, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników. Dzięki nim nasza oferta jest bardziej efektywna i lepiej służy użytkownikom. Bez cookies funkcjonalność serwisu jest ograniczona. Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj.

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę