Jeśli chcesz przyciągnąć uwagę klientów, musisz zadbać o odpowiednią prezentację produktów. Dużą rolę odgrywa przy tym system porządkowania towaru. Akcesoria od VKF Renzel pozwolą w łatwy sposób uporządkować poszczególne produkty na półce, dbając przy tym o przejrzystość wystawy. Dzięki temu klienci z łatwością znajdą to, czego szukają. To sprawi, że zakupy staną się dla nich łatwe i przyjemne.
warenvorschubsysteme-push-vl

Warenvorschubsystem „Push VI“

für große und mittelgroße Produkte

warenvorschubsystem-push-vll

Warenvorschubsystem „Push VII“

für kleine Produkte

warenvorschubsysteme-tabak

Warenvorschubsystem „Tabak“

speziell für Zigarettenpackungen

twinpusher-warenvorschubsystem

Twin-Pusher

optimaler Warenvorschub für runde Produkte

kwickload-pushersystem

Kwickload Pushersystem

optimierters System für Kühlung und Tiefkühlung auch ohne Regalboden

warenvorschubsystem-adjustable-tray-18100-1

Warenvorschubsystem „Adjustable Tray“

für kleine und große Flaschen nebeneinander

warenvorschubsystem-ecotrac-18099-2

Warenvorschubsystem „EcoTrac“

für 500 ml oder 1 l Flaschen

teilerschienen-perfekta

Teilerschienen

zur vorderen Befestigung von Warenpushern

Zamknij
Filter & Sort


Popychacze- szybko uzupełnią luki


Popychacze są jednymi z podstawowych części, z których składa się system uzupełniania towaru. Pozwalają na dostosowanie regału do odpowiedniego produktu oraz jego ilości. Systemy porządkowania towaru charakteryzują się łatwym montażem. Wystarczy jedynie zamontować listwy, a następnie umieścić w nich przegrody wraz z popychaczami. Pozwalają one wypełnić lukę po produkcie zabranym przez klienta. Tym szybkim sposobem Twoja wystawa jest gotowa ponownie zaprezentować dany produkt. Popychacze mają różne rozmiary i budowę, więc na pewno znajdziesz model, którego potrzebujesz.


Akcesoria, w które warto się zaopatrzyć


Na system porządkowania towaru składają się też oznakowania półek. Z pewnością przyciągną uwagę kupującego, ponieważ umożliwiają łatwiejsze korzystanie z przedstawionej oferty. Warto zaopatrzyć się w listwy cenowe, które poinformują klienta o aktualnych cenach i promocjach w sklepie. Oświetlenie regałowe zadba o przejrzystość produktów oraz ich cen na półce. Światła zamontowane przy artykułach będą ułatwieniem dla słabiej widzących osób. Z pewnością przyciągną też uwagę wielu dzieci, które zechcą zobaczyć, co znajduje się na regale. Akcesoria wchodzące w skład systemu uzupełniania towaru z powodzeniem znajdują zastosowanie jako wyposażenie sklepów. Są praktyczne i w łatwy sposób pomogą Ci zadbać o ekspozycję towaru.

Zamknij menu
Przesuń w górę