Produkty ze szkła akrylowego od producenta

Szukasz sklepu ze szkłem akrylowym? U nas, VKF Renzel, znajdziesz produkty takie jak pudełka na losy, stojaki na broszury i pojemniki na produkty wykonane ze szkła akrylowego.

Dzięki naszym produktom możesz zaprezentować dowolny produkt bez odwracania uwagi od samego produktu. Dzięki przezroczystym właściwościom szkła akrylowego produkt zawsze pozostaje na pierwszym planie, a także wprowadza porządek do Twojej prezentacji.

Jesteśmy producentem z 30-letnim doświadczeniem w promocji sprzedaży. W naszym sklepie internetowym znajdziesz różnorodne standardowe produkty akrylowe. Jeśli chcesz, możemy doradzić Ci osobiście i znaleźć najlepsze rozwiązanie do prezentacji Twoich towarów. Ponieważ produkujemy również formaty na życzenie.

Zadzwoń do nas pod numer +48 63 240 35 63 lub napisz do nas e-mail na adres bok@vkf-renzel.pl!
Losboxen

Pojemniki na losy z opcjonalną powierzchnią reklamową

Wybierz odpowiednie pudełka na losy do swojej loterii lub konkursu z nagrodami. Standardowe skrzynie na losy na stół są dostępne w długościach boków 200 i 300 mm. Opcjonalnie skrzynie na losy są dostępne z zamkiem do bezpiecznego przechowywania losów lub kart do głosowania. Oferujemy malowaną proszkowo podstawę, która umożliwia umieszczenie pojemnika na losy na optymalnej wysokości. Dzięki tej konstrukcji akrylowa skrzynka na losy osiąga wysokość ok. 1 m.

Z myślą o dużych imprezach opracowaliśmy pojemniki na losy XXL. Dzięki długości krawędzi wynoszącej 50 cm, to pudełko na losy oferuje wystarczającą ilość miejsca.
 
Dzięki zastosowaniu banderoli można wykorzystać przezroczyste powierzchnie skrzyni na losy jako powierzchnię reklamową lub przekształcić pojemnik na losy w urnę wyborczą. Banderole są dostępne dla pudełek o boku 200 i 300 mm. Banderole z twardego PVC są drukowane cyfrowo w naszej własnej drukarni.

Idź do grupy artykułów Pojemniki na losy
Lostrommel-klein-60.0090.2-1

Bębny losujące ze szkła akrylowego – Pomieszaj losy

Włóż losy i kręć! Wykonane w całości ze szkła akrylowego bębny loteryjne to idealne rozwiązanie do mieszania losów. Sześciokątny bęben loteryjny ma pokrywę na zawiasach, którą można łatwo zamknąć i otworzyć za pomocą dźwigni. Gwarantuje to, że losy nie wypadną podczas obracania bębna.

Pokaż Bębny loteryjne 
Spendenbox-60.0706.1-3
Uzupełnieniem oferty są cylindryczne pudełka na datki wykonane ze szkła akrylowego. Plakat z prośbą o darowiznę można wydrukować na zwykłym arkuszu A4 i umieścić w pudełku.

Kup teraz Pojemnik na datki 
1Fachstaender

Stojaki na prospekty do każdego obszaru zastosowania

Na stół, ścianę i podłogę - w naszym sklepie można wybierać spośród różnych stojaków na broszury - dostosowanych do obszaru zastosowania.
 
Stojaki stołowe to idealne rozwiązanie do prezentacji broszur i ulotek firmowych na ladach i stołach. Wybór obejmuje zarówno pojedyncze stojaki, jak i wiele stojaków w różnych wzorach i formatach. Można nawet umieścić katalogi w uporządkowany sposób na stole. Formaty A5, A6 i 1/3 A4 uzupełniają format A4.

Stojaki na pojedynczy arkusz nadają się do kart menu i arkuszy informacyjnych. Stojak "L" okazał się najczęściej używaną wersją.

Pokaż stołowe Stojaki na prospekty 
1Fachhaenger
Dzięki ściennym uchwytom na broszury - opcjonalnie z pokrywą - możesz dostarczać swoim klientom materiały informacyjne nawet poza godzinami otwarcia. Uchwyty na broszury można przymocować do zewnętrznej ściany sklepu. Broszury można wyjąć poprzez podniesienie pokrywy i są one chronione przed deszczem.

Pokaż Uchwyty na prospekty na ścianę 
 
Bodenprospektstaender
Stojaki podłogowe są używane zwłaszcza na targach i w salonach wystawowych. Umieść stojaki na broszury bezpośrednio przy wejściu - są idealne dla klientów wchodzących i wychodzących. Broszury można również wykorzystać do uzupełnienia informacji o oferowanych produktach.

Pokaż Stojaki podłogowe
Telleraufsteller

Pojemniki i stojaki do prezentacji produktów

Akrylowe pojemniki na produkty stały się obecnie standardem prezentacji towarów. Nasza oferta obejmuje stojaki na okulary, butelki wina i buty, które możesz wykorzystać do ekspozycji w witrynie sklepowej.

Pokaż Stojaki i pojemniki na produkty 

Produkty ze szkła akrylowego w naszym sklepie internetowym

Znajdź odpowiedni produkt w naszym głównym sklepie. Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Doradzimy Ci osobiście i wspólnie znajdziemy optymalne rozwiązanie.

 Zadzwoń do nas pod numer +48 63 240 35 63 lub napisz do nas e-mail na adres bok@vkf-renzel.pl
Zamknij menu
Przesuń w górę