Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Firma VKF-Renzel oferuje stojak na ulotki A4 oraz w innych formatach, wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. To idealny sposób prezentacji marki oraz materiałów reklamowych nie tylko podczas targów lub wystaw, ale również na co dzień w siedzibie firmy. Solidnie wykonany stojak na ulotki umożliwia estetyczną prezentację ważnych informacji.
Zamknij
Użyj filtru

Stojak na ulotki - idealny do punktów handlowo-usługowych

Kieszeń lub stojak na ulotki z plexi świetnie sprawdzają się jako ekspozytory katalogów i broszur w obiektach handlowych czy usługowych. Pełnią funkcję reklamowo-informacyjną, zapewniając stały kontakt z klientem. Stojak na ulotki jest dostępny w formacie:

  • A4,
  • A5,
  • A3,
  • 1/3 A4.

Szeroka oferta VKF Renzel pozwala dobrać odpowiedni ekspozytor na ulotki, zgodnie z wymaganiami klienta. Do najpopularniejszych modeli należą: Tondo, Amron, Riva, Solo oraz V1. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą, w której znajdują się między innymi stojaki ekspozycyjne.
 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy firmą, która zapewnia najbogatszą ofertę produktową na rynku promocji sprzedaży oraz usług. Nasz zespół to osoby, które łączy pasja do wykonywanego zawodu. Uważnie obserwujemy aktualne trendy w branży i podążamy za nimi. Każdy z naszych pracowników jest indywidualistą i wnosi do pracy coś innego. Często działamy w niewielkich zespołach, dzięki czemu możemy tworzyć różne rozwiązania. Jesteśmy doświadczoną firmą, która cały czas pragnie się rozwijać. Korzystamy z innowacyjnych rozwiązań technologicznych i uwielbiamy wszelkie nowinki. Jesteśmy otwarci i wyróżniamy się dużą elastycznością w podejściu do klienta.
 

Co jeszcze możemy Wam zaproponować?

U nas zamówisz stojak na ulotki, a także inne standy reklamowe, w tym stojaki na plakaty, stojaki podłogowe oraz wiele innych. Oferowane przez nas artykuły do promocji towarów pomogą Ci skutecznie wypromować swoją firmę. Wszystkie produkty wyróżniają się wyjątkowo stabilną konstrukcją oraz trwałością materiałów i funkcjonalnością. Nasi klienci mogą liczyć także na profesjonalne doradztwo. Wiemy, jak dobrać najkorzystniejsze dla zamawiającego rozwiązanie, które spełni jego oczekiwania. Wyjaśnimy także wszystkie szczegóły związane z ofertą.

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień! Szybko przekonacie się, że współpraca z naszą firmą to czysta przyjemność.
Zamknij menu

Pokaż produkty
Przesuń w górę