Firma VKF-Renzel oferuje stojak na ulotki A4 oraz w innych formatach, wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. To idealny sposób prezentacji marki oraz materiałów reklamowych nie tylko podczas targów lub wystaw, ale również na co dzień w siedzibie firmy. Solidnie wykonany stojak na ulotki umożliwia estetyczną prezentację ważnych informacji. 

Więcej informacji »

Stojak na ulotki - idealny do punktów handlowo-usługowych

Kieszeń lub stojak na ulotki z plexi świetnie sprawdzają się jako ekspozytory katalogów i broszur w obiektach handlowych czy usługowych. Pełnią funkcję reklamowo-informacyjną, zapewniając stały kontakt z klientem. Stojak na ulotki jest dostępny w formacie:

  • A4,
  • A5,
  • A3,
  • 1/3 A4.

Szeroka oferta VKF Renzel pozwala dobrać odpowiedni ekspozytor na ulotki, zgodnie z wymaganiami klienta. Do najpopularniejszych modeli należą: Tondo, Amron, Riva, Solo oraz V1. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą, w której znajdują się między innymi stojaki ekspozycyjne.

Close menu

View products
Ta strona internetowa używa cookies, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników. Dzięki nim nasza oferta jest bardziej efektywna i lepiej służy użytkownikom. Bez cookies funkcjonalność serwisu jest ograniczona. Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj.

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę