Wsporniki towarowe to akcesorium handlowe używane w każdym sklepie czy salonie sprzedaży. Ekspozycja sklepowa jest bardzo ważnym czynnikiem, który wpływa na wybory klienta. Estetycznie ustawiony produkt będzie rzucał się w oczy, zwiększając szansę na reakcję przechodniów. Jeśli dodatkowo postawisz go na podwyższeniu, to klient z pewnością nie przejdzie obok niego obojętnie. Być może rozważasz zakup takiego wyposażenia i zastanawiasz się, jakie systemy do ekspozycji towarów najlepiej sprawdzą się w Twoim lokalu.
Zamknij
Filter & Sort


Najlepsze wsporniki towarowe do ekspozycji sklepowej


Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór ekspozytorów na półkę lub z opcją zawieszenia na ścianie. Kosze wiklinowe, ścienne uchwyty do butelek, prezenter kulowy czy uchwyt do prezentacji obuwia – to tylko niektóre produkty stworzone do atrakcyjnej ekspozycji sklepowej. Zależy Ci na oryginalnym przedstawieniu Twojego asortymentu? Polecamy podest akrylowy w trzech rozmiarach, który po umieszczeniu w witrynie sklepu z pewnością przyciągnie spojrzenia. 


Najlepsze regały do ekspozycji – tylko u nas!


Nasza oferta to prezentacje sklepowe, które są funkcjonalne i eleganckie. Stwórz niesamowitą ekspozycję sklepową z pomocą podstawki obrotowej w białym kolorze. Udźwig do 5 kilogramów umożliwia postawienie wielu produktów na górze. Proponujemy również przydatne osłonki plexi na biurko lub wiszące, mocowane za pomocą haczyków. Zrób zakupy w naszym sklepie internetowym, aby długo cieszyć się estetycznym i odpornym na zniszczenia produktem

U nas kupisz także stojaki na telefon lub specjalne przegródki do ekspozycji talerzy. Szukasz czegoś jeszcze? Zobacz artykuły do promocji towarów dostępne w naszym sklepie online oraz wieszaki na ulotkistojaki na wizytówki. Warto zaopatrzyć swoje miejsce pracy w wyjątkowe i trwałe wsporniki towarowe. Zachęcamy również do kontaktu z naszymi doradcami oraz wysyłając zapytanie.

Zamknij menu
Przesuń w górę