Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy


Taśmy odgradzające to łatwy sposób na odseparowanie wybranej przestrzeni. Stosuje się je wtedy, gdy jest mało miejsca na ustawienie wygradzających słupków z łańcuchami lub zamiennie z nimi. Same taśmy mogą też być stosowane z różnego rodzaju pachołkami. Idealnie sprawdzają się w sklepach jako system prowadzenia klienta. W naszej ofercie znajdziesz wyposażenie sklepów tego rodzaju.

Więcej informacji »

Zamknij
Użyj filtru


Taśmy odgradzające – łatwy sposób na wyznaczanie stref


Taśmy odgradzające przydają się wszędzie tam, gdzie trzeba wyznaczyć strefy dla utrzymania porządku, np. w magazynie, sklepie, na parkingu czy targowisku. Pomagają regulować ruch i przepływ klientów, jednocześnie wskazując im drogę, co ułatwia poruszanie się po danych przestrzeniach. Proste i szybkie w zwijaniu i rozwijaniu są dużym ułatwieniem dla pracującego tam personelu. Dzięki nim można szybko wyłączyć z użytkowania jakąś część przestrzeni, wyznaczyć drogę ewakuacyjną czy rozładować tłum czekający przed wejściem lub do kasy.

Mogą służyć także jako taśmy bezpieczeństwa, tymczasowo wygradzające miejsca niebezpieczne, np. dziury w chodniku, wykopy czy obszar robót na wysokościach ze spadającymi odłamkami. Wpływają na poprawę bezpieczeństwa, dzięki wskazaniu, którędy nie powinni poruszać się piesi i osoby postronne.


Taśmy odgradzające od VKF Renzel


Nasze taśmy odgradzające to tani i efektywny sposób na wyznaczenie dróg komunikacyjnych, zabezpieczenie wybranych miejsc przed osobami nieupoważnionymi, odgrodzenie wybranych części magazynu lub sklepu. Bardzo łatwo się je montuje i demontuje. Nadają się zarówno do użytku zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Tego rodzaju taśmy bezpieczeństwa są bardzo przydatne w fabrykach i zakładach produkcyjnych, w których wyznaczane strefy mają wpływ na bezpieczeństwo pracowników. 

W naszej ofercie znajdziecie taśmy odgradzające z polietylenu w różnych kolorach. Sprzedawane są zazwyczaj w rolkach o długości 500 m. Można je stosować same lub łączyć ze słupkami, lub pachołkami. Zachęcamy także do zapoznania się z innymi naszymi propozycjami, wśród których są artykuły do promocji i inne akcesoria do porządkowania powierzchni sklepów i magazynów.

Zamknij menu

Pokaż produkty
Przesuń w górę