Taśmy odgradzające to łatwy sposób na odseparowanie wybranej przestrzeni. Stosuje się je wtedy, gdy jest mało miejsca na ustawienie wygradzających słupków z łańcuchami lub zamiennie z nimi. Same taśmy mogą też być stosowane z różnego rodzaju pachołkami. Idealnie sprawdzają się w sklepach jako system prowadzenia klienta. W naszej ofercie znajdziesz wyposażenie sklepów tego rodzaju.

Zamknij
Filter & Sort


Taśmy odgradzające – łatwy sposób na wyznaczanie stref


Taśmy odgradzające przydają się wszędzie tam, gdzie trzeba wyznaczyć strefy dla utrzymania porządku, np. w magazynie, sklepie, na parkingu czy targowisku. Pomagają regulować ruch i przepływ klientów, jednocześnie wskazując im drogę, co ułatwia poruszanie się po danych przestrzeniach. Proste i szybkie w zwijaniu i rozwijaniu są dużym ułatwieniem dla pracującego tam personelu. Dzięki nim można szybko wyłączyć z użytkowania jakąś część przestrzeni, wyznaczyć drogę ewakuacyjną czy rozładować tłum czekający przed wejściem lub do kasy.

Mogą służyć także jako taśmy bezpieczeństwa, tymczasowo wygradzające miejsca niebezpieczne, np. dziury w chodniku, wykopy czy obszar robót na wysokościach ze spadającymi odłamkami. Wpływają na poprawę bezpieczeństwa, dzięki wskazaniu, którędy nie powinni poruszać się piesi i osoby postronne.


Taśmy odgradzające od VKF Renzel


Nasze taśmy odgradzające to tani i efektywny sposób na wyznaczenie dróg komunikacyjnych, zabezpieczenie wybranych miejsc przed osobami nieupoważnionymi, odgrodzenie wybranych części magazynu lub sklepu. Bardzo łatwo się je montuje i demontuje. Nadają się zarówno do użytku zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Tego rodzaju taśmy bezpieczeństwa są bardzo przydatne w fabrykach i zakładach produkcyjnych, w których wyznaczane strefy mają wpływ na bezpieczeństwo pracowników. 

W naszej ofercie znajdziecie taśmy odgradzające z polietylenu w różnych kolorach. Sprzedawane są zazwyczaj w rolkach o długości 500 m. Można je stosować same lub łączyć ze słupkami, lub pachołkami. Zachęcamy także do zapoznania się z innymi naszymi propozycjami, wśród których są artykuły do promocji i inne akcesoria do porządkowania powierzchni sklepów i magazynów.

Zamknij menu
Przesuń w górę