plakathalter-head

Uchwyty plakatowe


Zamów uchwyty plakatowe już teraz!

Uniwersalne uchwyty plakatowe do różnorodnych zastosowań

Chcesz umieścić plakat tak, aby przyciągał jak najwięcej klientów? W naszej ofercie znajdziesz odpowiednie uchwyty, które ułatwią Ci to zadanie. Wybór uchwytów jest duży, a wszystko zależy od obszaru zastosowania i możliwości montażu.
Nasze produkty są uniwersalne, dlatego możesz umieścić swoją reklamę w dowolnym miejscu. Czy to na podłodze, na ścianie, w witrynie, czy na zewnątrz.
Ważne jest to, aby wyróżnić się w tłumie. Należy zadbać o najwyższą jakości eksponowanych treści, ale również o to, aby przyciągnęły wzrok klientów. Jest to możliwe, dzięki produktom z oświetleniem LED! Twoje plakaty będą widoczne nawet po zmroku!

Szeroki asortyment- duży wybór

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo mnóstwo propozycji w zakresie prezentacji mediów drukowanych. Oprócz poniższych artykułów, oferujemy Państwu również uchwyty do plakatów w różnych wzorach.

Dokonaj właściwego wyboru

Przy tak dużym wyborze znalezienie odpowiedniego artykułu może być trudne. Aby dokonać właściwego wyboru, należy zwrócić uwagę na kryteria, które dany produkt powinien spełniać.
Gdzie chcesz wyeksponować swoje plakaty? Czy ekspozytor powinien być przystosowany do użytku wewnętrznego i zewnętrznego? Jeśli ekspozytor ma być wykorzystywany na zewnątrz, musi być odporny na działanie czynników zewnętrznych. Najlepiej, gdyby posiadał ochronę przed promieniowaniem UV, np. lakier UV.
O ile na zewnątrz możliwości montażu są raczej mniejsze, o tyle wewnątrz nie ma prawie żadnych ograniczeń. Uchwyty plakatowe mogą być ustawione w pomieszczeniu lub na ladzie. Istnieje również możliwość zawieszenia ich pod sufitem lub zamontowania na ścianie.
Podświetlane produkty idealnie sprawdzą się jako całodobowa reklama. Ramka z oświetleniem LED nie tylko przyciąga uwagę w świetle dziennym, ale także w ciemności.
Wszystkie elementy są proste w obsłudze. Plakaty można wymieniać w dowolnym momencie.

Stojaki plakatowe do Twoich plakatów

W swojej ofercie posiadamy różne stojaki plakatowe. Wybór jest naprawdę ogromny. W tej kategorii znajdą Państwo stojaki z osłoną nadruku.  Media muszą być w formacie od DIN A4 do DIN A0.
Oprócz stojaków podłogowych, oferujemy również stojaki stołowe lub na ladę. Do wyboru mamy modele z jednostronną, dwustronną, a nawet wielostronną powierzchnią reklamową. Sprawdzają się idealnie!
Wiele z tych artykułów można rozszerzyć o akcesoria, takie jak przegroda na prospekty. Dzięki temu klienci bez problemu będą mogli zapoznać się z ulotką.

sale-plakatstaender
Kundenstopper als Plakathalter

Reklamuj się za pomocą potykaczy i WindSign

Jaka jest różnica pomiędzy stojakami plakatowymi i potykaczami a WindSigns? W porównaniu do zwykłych stojaków plakatowych, stojaki ekspozycyjne są z reguły lepiej przystosowane do użytku zewnętrznego. Szczególnie popularne WindSigns są wytrzymałe na każdy wiatr i pogodę.
Potykacz to prosty, klasyczny stojak, który można szybko rozstawić, a później złożyć i schować. Jest to przeciwieństwo WindSigns, ale mimo to oba systemy zwracają uwagę klientów.
Stojaki zewnętrzne są z reguły dwustronne, co daje wiele możliwości.
Przede wszystkim możesz zamieścić na nich więcej informacji. Klient z łatwością może odczytać podane informacje. Takie stojaki idealnie sprawdzą się w gastronomii.
 

Reklamuj się z pomocą ram i osłonek

Stojaki plakatowe to nie jedyne rozwiązanie promocyjne.  Doskonałą alternatywą są ramy i osłony.  Cechują się swoją wszechstronnością- można je stosować wszędzie.  Duży wybór akcesoriów i lekkość produktów umożliwia montaż w wielu miejscach. Chcesz zmienić ramę w stojak? Oferujemy niezbędne akcesoria!

Istnieje również możliwość przymocowania plakatów na ścianie lub systemie regałowym.  Ramę można przymocować za pomocą wspornika ściennego, a osłonka jest po prostu przyklejana na gładkiej powierzchni. Dostępne są również systemy linowe i listwy plakatowe, które umożliwiają zawieszenie plakatu pod sufitem.

Skorzystaj z ram i osłonek, aby przyciągnąć uwagę klientów! Dostępne są różne rozmiary artykułów od DIN A6 poprzez DIN A3 I DIN2, aż po DIN A1.

 

Plakathüllen mit SALE Beschriftung

Plakaty w centrum uwagi

Chcesz, aby Twoje plakaty przyciągały klientów prze całą dobę? Mamy w swojej ofercie stojaki plakatowe z wysokiej jakości oświetleniem LED! Twoje plakaty będą równomiernie oświetlone i przyciągną wielu potencjalnych klientów. 
Oczywistym jest, że podświetlane obiekty zwracają większą uwagę klientów, szczególnie w godzinach wieczornych. Podświetlenie dodaje również charakteru plakatowi w świetle dziennym. Reklamuj się o każdej porze, każdego dnia!
Światło dzienne może często różnić się w zależności od pory roku i dnia, co sprawia, że plakat może nie być dobrze widoczny.  Dzięki podświetleniu można temu przeciwdziałać i zadbać o równomierne oświetlenie o każdej porze.
Uchwyty plakatowe z oświetleniem LED są przeznaczone zarówno do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego. Często możemy zauważyć je w witrynach, na ścianach lub na zewnątrz budynku.

Uchwyty plakatowe prosto od producenta

Większość naszych uchwytów plakatowych produkujemy sami. Na prośbę klienta realizujemy specjalne projekty, jak na przykład nadruk z logo firmy lub grawerunek. Zapraszamy do kontaktu i poznania możliwości w zakresie promocji sprzedaży.

Wyprodukowane w Niemczech

Wiele z naszych produktów wytwarzamy w Niemczech

Wysokiej jakości materiały

Przywiązujemy dużą wagę do jakości

Innowacyjne technologie

Stosujemy najnowsze maszyny i sprawdzone technologie

35 lat

Doświadczenie i kompetencja w całym obszarze promocji sprzedaży

26 krajów

Zakłady produkcyjne i spółki zależne, od USA aż po Chiny

885 pracowników

Jesteśmy dostępni w kraju i za granicą

> 25 000 produktów

Pełny zakres promocji sprzedaży

Zamknij menu
Przesuń w górę