Artykułami, bez których trudno się obejść przy prowadzeniu własnego biznesu, są praktyczne kieszonki samoprzylepne. Ich główną funkcją jest oczywiście chronienie zawartości, jednak nie można powiedzieć, że jest to ich jedyna rola. Dzięki tak zwyczajnemu detalowi jak kieszonka samoprzylepna możesz prowadzić skuteczny marketing oraz pokazać, jak bardzo Twoja firma dba o detale.

Zamknij
Filter & Sort


Kieszonki samoprzylepne w marketingu


Swoją reklamę możesz umieścić, wykorzystując wiszące kieszenie reklamowe, w tym kieszenie plakatowe z tworzyw sztucznych. Możesz również umieścić je w ramkach (pamiętając oczywiście o zaopatrzeniu się w mocowania do ramek reklamowych). Szybko jednak przekonasz się, że samoprzylepne kieszenie informacyjne są równie dobrym miejscem na zaprezentowanie oferty. Tak umieszczona reklama nie ujdzie uwadze Twojego potencjalnego klienta, a jednocześnie nie przysporzy Ci problemów w montażu. Samoprzylepne kieszenie foliowe są idealnym artykułem do uwidocznienia reklamy i doskonale skomponują się z szyldami i innymi elementami marketingowymi.


Kieszenie foliowe na wizytówki


Stwierdzenie, że wizytówka jest jednym z najważniejszych detali tworzących Twój wizerunek, nie będzie niczym oryginalnym. Na projektowanie tego elementu poświęcamy zazwyczaj wiele czasu (a często też niemało pieniędzy), zapominając przy tym zupełnie, że „opakowanie”, w którym się znajduje, jest równie ważne. W roli tej doskonale sprawdzą się funkcjonalne kieszonki foliowe samoprzylepne, dzięki którym Twoje wizytówki będą wyglądały jeszcze profesjonalniej. Estetycznie wykonana kieszonka z porządnych trwałych materiałów nie tylko zabezpieczy wizytówki przed ich zniszczeniem, ale również sprawi, że będą wyglądały jeszcze bardziej elegancko.

Zamknij menu
Przesuń w górę