W dzisiejszych czasach prezentacja towaru ma ogromne znaczenie. Dlatego wybór odpowiednich narzędzi jest kluczowy. Ramki OWZ to jeden z najpopularniejszych i najbardziej efektywnych sposobów na prezentację produktów, usług czy informacji w miejscach publicznych. Są one niezwykle funkcjonalne i wytrzymałe, doskonale sprawdzają się w różnych warunkach. Konstrukcja naszych ram pozwala na łatwą wymianę materiałów promocyjnych, co sprawia, że jest to idealny wybór nie tylko dla firm z szybko zmieniającym się asortymentem, ale także dla tych, które prowadzą dynamiczną działalność promocyjną. Dostępne są w różnych rozmiarach, co pozwala na dostosowanie ramy do indywidualnych potrzeb klienta. Sprawdź naszą ofertę i wybierz produkt najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb!

Zamknij
Filter & Sort

Ramki zatrzaskowe — idealne rozwiązanie dla Twojej firmy

Ramki OWZ umożliwiają estetyczną prezentację plakatów reklamowych, jednocześnie zabezpieczając jej zawartość przed brudem i działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Prosty system zatrzaskowy funkcjonuje na zasadzie – otwierasz, wkładasz, zamykasz – dzięki temu bez większego wysiłku można wielokrotnie zmieniać materiały informujące o nadchodzących wydarzeniach. Nasze ramki OWZ powstają przy zastosowaniu specjalnej technologii, dzięki czemu niektóre modele są wodoszczelne oraz ognioodporne. Zależy nam bowiem na trwałości produktów, które zwykle zamawiane są z myślą o wielokrotnym użytkowaniu.

Aluminiowe ramki OWZ do plakatów – szeroki wybór produktów

Stworzenie atrakcyjnej wizualnie ekspozycji często stanowi wyzwanie – wówczas z pomocą przychodzą praktyczne ramki zatrzaskowe, dzięki którym bez problemu można zaprezentować wszelkie materiały promocyjne. Wszystkie ramki aluminiowe są wyposażone w antyrefleksyjną folię ochronną odporną na promieniowanie UV, natomiast wersje wodoszczelne posiadają dodatkowo uszczelnione profile, które gwarantują optymalną ochronę plakatu. Oferujemy modele zabezpieczone przed kradzieżą, dzięki zamknięciu na klucz imbusowy. Dostępne są również ramy OWZ wyposażone w specjalną folię ognioodporną o grubości 1 mm makrolon, dzięki której zawartość jest odpowiednio chroniona.

Oferta obejmuje aluminiowe ramki OWZ o szerokości profilu: 14 mm, 15 mm, 25 mm, 30 mm, 32 mm, 35 mm oraz 45 mm. Dostępne formaty w pionie lub poziomie to: A0, A1, A2, A3, A4, A5, A6, (B2) 500x700 mm, (B1) 700x1000 mm, a także 6xA4 oraz 4xA4. Można również zamówić ramki aluminiowe do plakatów w niestandardowym formacie. Ramki zatrzaskowe posiadają zaokrąglone narożniki lub są ścięte pod kątem, a każdy model jest zaopatrzony w otwory do prostego montażu ściennego. Tablice OWZ wykonane są z aluminium w kolorze srebrnym anodowanym, ale dostępne są również w innych kolorach zgodnie z paletą Ral – wystarczy skierować zapytanie bezpośrednio do naszej obsługi.

Skuteczne narzędzia do prezentacji produktów i wyposażenia sklepów

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dobrze wyposażony punkt handlowy przyciąga klientów. Dotyczy to nie tylko samego towaru, ale również sposobu jego ekspozycji. Dostępne u nas artykuły do promocji towarów mogą wpływać na decyzje zakupowe klientów. Dobierz odpowiednie standy reklamowe, witryny sklepowe i inne produkty, które dopasowane do wystroju sklepu będą przyciągać wzrok i zachęcać do zakupów. W naszej ofercie dostępne są również artykuły higieniczne, dzięki którym zadbasz o higienę i bezpieczeństwo swojej pracy. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego produktu. Nasz zespół specjalistów chętnie pomoże Ci dokonać optymalnego wyboru.

Zamknij menu
Przesuń w górę