Dzisiejsze czasy wymagają używania wielu artykułów higienicznych, dzięki którym zwiększymy bezpieczeństwo zdrowotne. Proponujemy uchwyty do maseczek, dzięki którym przedmiot będzie zawsze w pobliżu. Akcesoria do maseczek, są bardzo ważne i ułatwiają funkcjonowanie, zwłaszcza w miejscu pracy. Jeżeli często wychodzisz, a nie zawsze masz na sobie maseczkę, to akcesoria ułatwiają przechowywanie, w należytych warunkach. Zobacz, jakie artykuły higieniczne proponuje firma VKF Renzel i skuś się na jedną z propozycji.

Zamknij
Filter & Sort


Do czego służą uchwyty do maseczek?


Wyobraź sobie sytuację, że pracujesz w biurze albo na wielkiej hali magazynowej z kilkunastoma innymi osobami. Każda dostała taką samą maseczkę ochronną od swojego pracodawcy, który wymaga noszenia jej w czasie pracy. Jednak udając się na przerwę obiadową albo do domu zazwyczaj zostawiamy maseczki, dlatego dobrze by było, aby każda osoba miała miejsce, na którym zawiesi maseczkę. Dzięki temu nikt nie zapomni o jej noszeniu. Zostawienie maseczki gdzie popadnie, jest niehigienicznym rozwiązaniem, ponieważ gdzie indziej również zbierają się bakterie. Uchwyt do maseczki nadaje się idealnie. Wystarczy kupić kilka kolorów, dla każdego pracownika i nikt się nie pomyli.
 

Uchwyty do maseczek i inne akcesoria higieniczne


Na naszej stronie internetowej znajdziesz pozostałe artykuły higieniczne, takie jak maseczki i przyłbice czy ochronne plexi. Jednak to nie wszystko. Specjalny łącznik umożliwi przedłużenie lub zwężenie maseczki. Dzięki pojemnikowi maseczka ochronna będzie zawsze przy Tobie w plecaku lub torebce. Jeżeli zastanawiasz się, czy akcesoria do maseczek są przydatne, to rozwiewamy wątpliwości. Owszem są potrzebne, bo dzięki nim zwiększysz higienę i zminimalizujesz ryzyko wystąpienia choroby.

Co ważne, jeżeli chcesz, umieścimy na wybranym akcesorium logo albo nazwę firmy, co pozwoli na dodatkową promocję przedsiębiorstwa. Nie czekaj, tylko zamów artykuły higieniczne od sprawdzonych dostawców.

Zamknij menu
Przesuń w górę