Chcesz ochronić organizm przed wniknięciem szkodliwych bakterii? W maseczce ochronnej czujesz się niekomfortowo? Może przyłbice są rozwiązaniem Twojego problemu? Maseczki ochronne przylegają bezpośrednio do twarzy, natomiast przyłbice ochronne nieco od niej odstają. Jest to ułatwienie dla osób noszących okulary lub tych, którym ciężej się oddycha. Poznaj inne zalety przyłbic i wybierz najlepszy rodzaj.

Zamknij
Filter & Sort


Czy przyłbice chronią przed zarażeniem?


Maseczki i przyłbice to artykuły higieniczne, stworzone z myślą o ochronie zdrowia. Żaden produkt nie gwarantuje pełnej ochrony przed chorobą, jednak może jej zapobiegać, ochraniając wniknięcie bakterii. W VKF Renzel znajdziesz mini przyłbice, przyłbice zakładane na głowę czy przyłbice dla dzieci, które nie dotykają twarzy, ale ochronią oczy, nos i usta. Dzięki przyłbicom ułatwisz sobie prace w upalne dni, a Twoje okulary nie będą nieustannie zaparowane.

Może skusi Cię przyłbica na brodę lub okularowa? Nie ma problemu, dostosujemy się do Twoich wymogów. Przyłbice wystarczy jedynie przetrzeć mokrą szmatką, by oczyścić powierzchnię. Jeżeli chcesz umieścić nazwę lub logo firmy na przyłbicy także spełnimy Twoją prośbę. Dobra przyłbica ochronna powinna mieć ekonomiczny kształt i nie zasłaniać pola widzenia, nasze produkty spełniają te standardy.

Przyłbice od VKF Renzel nadają się do:

  • salonów kosmetycznych;
  • szpitali i punktów medycznych;
  • dużych przedsiębiorstw.

Skorzysta z nich każda osoba, która chce wzmocnić swoją odporność i zadbać o zdrowie. Pracujesz w sklepie i obsługujesz wielu klientów, ale nie wyobrażasz sobie stać 10 godzin w maseczce? Wybierz przyłbicę, o której po kilku godzinach zapomnisz.
 

Przyłbice i inne artykuły higieniczne


Chcąc zapewnić doskonałą ochronę, proponujemy liczne artykuły higieniczne, dzięki którym poczujesz się bezpieczniej. Maseczki ochronne, osłonki plastikowe czy pojemniki do dezynfekcji – to wszystko znajdziesz w jednym sklepie VKF Renzel. Nie zastanawiaj się dłużej. Zadzwoń, a nasza profesjonalna kadra doradzi Ci w dokonaniu wyboru.

Zamknij menu
Przesuń w górę