Do niedawna maseczki kojarzyły się nam z lekarzami i służbą zdrowia. Dzisiaj jest nieco inaczej, ponieważ pandemia spowodowała, że ludzie mają w swoim domu maseczki wielorazowe lub jednorazowe na twarz.

W tym trudnym okresie artykuły higieniczne zrobiły się niezwykle pożądanym towarem, a ludzie zaczęli z nich korzystać na potęgę. Ochrona twarzy, rąk czy całego ciała stała się codziennością. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, firma VKF Renzel proponuje najlepszej jakości maseczki wielokrotnego użytku, które sprawdzą się, jeżeli chcesz czuć bezpieczeństwo przed możliwym zarażeniem.

Zamknij
Filter & Sort


Czemu służą maseczki wielokrotnego użytku?


Maseczki do twarzy wielorazowego użytku minimalizują przedostanie się do organizmu szkodliwych patogenów i wirusów, przenoszonych drogą kropelkową. Gdy ktoś kicha czy kaszle druga osoba ma się czuć bezpieczniej. Na powierzchni maseczki pozostają resztki wydzieliny, które nie wędrują się na drugiego człowieka.

Nasze maseczki ochronne wykonano z dwuwarstwowego materiału, zwiększającego ochronę. Ponadto tkanina idealnie dostosowuje się do twarzy, zostając na niej wiele godzin. Maseczki antywirusowe są nie tylko wielorazowe, gdyż na każdej sztuce możesz umieścić logo firmy i zwiększyć rozpoznawalność marki.
 

Jak prawidłowo używać maseczki ochronnej?

 

Pamiętaj, że maseczkę ochronną należy wyprać przed pierwszym użyciem. Jeżeli w czasie użytkowania maseczka stanie się mokra, to trzeba ją wymienić na nową i suchą. Maseczki od VKF Renzel z łatwością wypierzesz w pralce, a ich właściwości zostaną zachowane. Nie wiesz jak założyć produkt? Sięgnij po maseczki z gumką, które wystarczy zahaczyć o uszy. Naciągnij materiał na brodę i na nos – to wszystko.

VKF Renzel oferuje nie tylko maseczki i przyłbice, ale także stacje dezynfekujące, panele ochronne oraz inne artykuły higieniczne. Zadbaj o siebie, pracowników i klientów, zaopatrując się w podstawowe produkty pierwszej ochrony.

Zamknij menu
Przesuń w górę