Zasłanianie ust i nosa w miejscach publicznych stanowi podstawowe zabezpieczenie przed zakażeniem drogą kropelkową. Przyłbica ochronna na twarz jest lekka, dzięki czemu idealnie sprawdza się podczas pracy trwającej co najmniej kilka godzin. Regulowany pas znajdujący się w tylnej części umożliwia precyzyjne dopasowanie do każdego kształtu głowy, zapewniając wygodę w trakcie noszenia przyłbicy. Innym rozwiązaniem są dwuwarstwowe maseczki jednorazowe na twarz wykonane z włókniny polipropylenowej, z których warto korzystać podczas krótkich wyjść do sklepu czy podróży transportem publicznym.
Zamknij
Filter & Sort

Skuteczna ochrona twarzy

Przyłbica ochronna na twarz minimalizuje ryzyko zakażenia drogą kropelkową, na które narażone są osoby pracujące w aptekach, restauracjach, hotelach, sklepach czy instytucjach publicznych. Produkt jest wielokrotnego użytku, ale należy pamiętać o regularnym czyszczeniu i starannej dezynfekcji osłony. W naszym sklepie zamówisz przyłbice ochronne na twarz, które:

  • zapewniają doskonałą widoczność,
  • są wyposażone w piankową wyściółkę gwarantującą wysoki komfort noszenia,
  • posiadają blokadę opadania szybki,
  • są doskonałym rozwiązaniem dla osób noszących okulary.

Nie musisz się zatem obawiać nieprzyjemnego ucisku głowy po wielu godzinach pracy. Nosząc przyłbicę ochronną na twarz możesz swobodnie wykonywać wszystkie obowiązki.
Czy wiesz, że optymalną ochronę zapewnia noszenie przyłbicy w połączeniu z maseczką jednorazową na twarz i rękawiczkami? Dodatkowo stanowisko pracy osoby narażonej na zakażenie powinno być oddzielone od klientów osłoną z tworzywa sztucznego. Niezbędne jest również stanowisko do dezynfekcji rąk, do którego każdy ma swobodny dostęp. Wiele osób zadaje sobie jednak pytanie, dlaczego powinniśmy nosić maseczki na twarz jednorazowe. Stanowią zdecydowanie lepsze zabezpieczenie niż ich brak, choć należy pamiętać, że nie dają 100% ochrony przed zakażeniem. Dla skutecznej ochrony kluczowe jest stosowanie wszystkich zasad higieny, w tym regularne mycie rąk i utrzymywanie odpowiedniego dystansu społecznego.  

Zamknij menu
Przesuń w górę