Kiedy zaczynamy planować wystrój sklepu, musimy wybrać profesjonalne akcesoria do ścian perforowanych. Trudno wyobrazić sobie bez nich ekspozycję zarówno wielkich supermarketów, jak i małych punktów branżowych. Dzięki nim nie tylko wyeksponujesz swój towar, lecz również sprawisz, że będzie wyglądał estetycznie i zachęci klienta do zakupu. Zawieszki do ścian perforowanych pomogą Ci uporządkować sklep i znacząco wpłyną na zyski Twojego przedsiębiorstwa.

Zamknij
Filter & Sort


Akcesoria do ścian perforowanych jako ekspozycja towaru


Kiedy kupisz już tablice perforowane, przychodzi czas na jeden z najbardziej znaczących etapów w aranżacji sklepu – planowanie ekspozycji. Przydadzą Ci się do tego takie akcesoria  jak ramka regałowa do ścian perforowanych, haczyki czy topery. To dzięki nim produkty, które wystawisz w swoim lokalu będą wyglądać jeszcze atrakcyjniej. Do każdej branży przydatne będą różne rodzaje akcesoriów – uchwyt towarowy do ścian perforowanych sprawdzi się w salonach optycznych jako ekspozycja okularów. Natomiast prezenter kulowy będzie interesującym rozwiązaniem do sklepu sportowego.


Klipsy i akcesoria do haczyków


Kiedy zaopatrzysz się już w ściany perforowane, przydatne będą haczyki do blachy perforowanej. Jest to ważne wyposażenie sklepów i jeden z najlepszych sposobów na wyeksponowanie produktu i zaprezentowanie jego ceny. Będziesz potrzebował do nich niezbędnych akcesoriów takich jak klips wachlinowy do ścian perforowanych, klips ograniczający czy opaska zaciskowa. To dzięki nim ekspozycja będzie nie tylko uporządkowana, lecz również wyglądała atrakcyjnie dla Twoich gości. Wykorzystując te akcesoria do ścian perforowanych, z łatwością przekażesz wszystkie informacje na temat swoich produktów, takie jak dane techniczne, cena i ewentualne promocje. Przedstawienie asortymentu w ten sposób z pewnością zyska uznanie odwiedzających Cię klientów.

Zamknij menu
Przesuń w górę