Szukasz haczyków kompatybilnych ze ścianą w Twojej firmie lub sklepie? Przedstawiamy specjalne haki do ścian perforowanych, które umożliwiają szybki i skuteczny montaż. Doskonale sprawdzą się w biurze, sklepie lub magazynie. To świetny sposób na wyeksponowanie materiałów reklamowych oraz towarów przeznaczonych do sprzedaży. Nasze haczyki do ścian perforowanych dostępne są w wielu opcjach kolorystycznych oraz modelach. U nas znajdziesz systemy mocowań, które wyróżniają się trwałością oraz atrakcyjną ceną. 

Zamknij
Filter & Sort


Haki metalowe i plastikowe – idealne do ściany perforowanej 


W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz zarówno hak pojedynczy, jak i podwójny. To niezwykle funkcjonalny i praktyczny dodatek, który pozwoli Ci na estetyczną prezentację różnego rodzaju artykułów. Duża różnorodność modeli umożliwia łatwe znalezienie wariantu pasującego do konkretnego rodzaju ściany perforowanej. Tak szeroki wybór jest odpowiedzią na potrzeby klientów i pozwala spełnić nawet najbardziej wyśrubowane wymagania. W ofercie znajdziesz zarówno haki metalowe z ocynkowanym pokryciem, jak i haczyki wykonane z tworzywa sztucznego. Posiadamy również warianty z mocowaniem do klipsów wahliwych. Samoprzylepna taśma piankowa umożliwia szybki montaż, natomiast opcja wyboru długości haczyka i szerokości rozstawu pozwala precyzyjnie dopasować właściwy hak do odpowiadającej mu ściany perforowanej.

Jeśli zainteresowały Cię nasze haczyki na towar przeznaczone do ścian perforowanych, to sprawdź pozostały asortyment dostępny w naszym sklepie internetowym. Przygotowaliśmy bogatą ofertę produktów biurowych, w tym artykuły do promocji towarów, systemy oznaczania cen czy gadżety reklamowe i marketingowe. Zachęcamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie – przekonaj się, dlaczego warto skorzystać z naszych niskich cen!

 

Zamknij menu
Przesuń w górę