Tablica perforowana to prostota oraz funkcjonalność. Jej posiadanie daje przede wszystkim możliwość prezentacji produktów o nietypowych kształtach, takich jak narzędzia czy też zamocowanie haczyków, na których umieszczone zostaną mniejsze produkty. To uniwersalne rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie w praktycznie każdej branży. Wyposażasz sklep z akcesoriami odzieżowymi lub biżuterią? A może chcesz uporządkować swój warsztat? Niezależnie od pomysłu, ścianka perforowana z pewnością sprawdzi się doskonale!
Filter & Sort

Tablica perforowana – funkcjonalność i nowoczesny design

Ścianka perforowana z naszej oferty jest prosta w montażu i od razu można też dobrać do niej odpowiednie haczyki do blachy perforowanej. Po co? Haczyki do blachy perforowanej mają zazwyczaj formę krótkich, giętych drucików zakończonych zagięciami. Ich zadaniem jest wprowadzenie do otworów w blachach perforowanych i umożliwienie zawieszenia różnych przedmiotów, takich jak narzędzia, akcesoria czy wystawiane produkty. To właśnie na nich bardzo często wiszą w sklepach produkty mające skusić klientów już przy kasie. Doskonale nadają się też do wyeksponowania niewielkich elementów, które wyłożone na zwykłej półce nie eksponowałyby się zbyt dobrze. Takie ścianki perforowane, dzięki wykorzystaniu malowanej proszkowo blachy prezentują się niezwykle nowocześnie. Pozwala to zadbać o estetyczny wygląda każdego wnętrza!

 

Trwała ścianka perforowana w atrakcyjnej cenie

Przy produkcji tablicy dziurkowanej korzystamy z nowoczesnych technologii. Dzięki temu nasz asortyment jest niezwykle trwały. Ostateczna cena ścianki perforowanej zależy od wielkości zamówienia. Im więcej tablic lub innych akcesoriów do wyposażenia sklepu zamówisz, tym korzystniej wyjdzie to dla Ciebie cenowo. Właśnie dlatego, zamiast pojedynczo kupować artykuły do promocji towarów, warto zadbać o kompleksowe wyposażenie sklepu. Poza tablicą perforowaną znajdziesz tu także regały, stojaki i inne produkty, dzięki którym w odpowiedni sposób wyeksponujesz i rozreklamujesz swój towar.

W VKF Renzel zapewniamy wysoki poziom usług, dlatego śmiało możesz nam zaufać w kwestii skutecznej sprzedaży. Przychodzimy z pomocą także wtedy, gdy konieczne jest wykonanie indywidualnego zlecenia. Jeżeli żadna ścianka perforowana nie spełnia Twoich oczekiwań, skontaktuj się z naszym zespołem. Chętnie poznamy Twój pomysł i postaramy się sprostać Twoim potrzebom. Poza ściankami i stojakami do sklepów możemy też przygotować dla Ciebie indywidualnie dopasowane elementy stoisk targowych. Dzięki temu profesjonalnie rozłożysz wszystkie materiały reklamowe, a przechodzące wokół osoby z pewnością zainteresuje tak solidnie przygotowane stanowisko. Na Twoje życzenie na elementy możemy nadrukować nawet logo, dzięki któremu Twoja firma zostanie zapamiętana na długi czas!

 

Zamknij menu
Przesuń w górę