Powerbanki to funkcjonalne gadżety, które umożliwiają naładowanie telefonu, bez podłączenia go do gniazdka. Wiele razy zdarza się, że podczas podróży zabraknie baterii w smartfonie. Wtedy warto mieć przy sobie gadżet, który sprawi, że dalej będziesz mógł korzystać z telefonu. Jeśli więc szukasz dobrego produktu marketingowego, to weź pod uwagę powerbanki.

Zamknij
Filter & Sort


Powerbank - funkcjonalny gadżet do telefonu


Powerbank można nazwać przenośną baterią. Umieszczony wewnątrz akumulator pozwala skorzystać ze zmagazynowanej energii, by podładować inny sprzęt. Przy wyborze powerbanka do telefonu trzeba zwrócić uwagę na pojemność umieszczonego wewnątrz akumulatora. Czym większa ilość mAh, tym powerbank pomieści więcej baterii.

Przygotowując akcję marketingową lub promocję sklepu, warto zaopatrzyć się w powerbanki z logo firmy. Taki gadżet doceni miłośnik elektroniki, ale też osoby lubiące funkcjonalne produkty. Powerbanki przydadzą się podczas każdej podróży lub dłuższego wyjścia z domu, więc będą odpowiednie dla każdego. Zaletą tego gadżetu jest również jego rozmiar. Powerbanki są dość małe, dlatego bez problemu można go schować do torby czy plecaka. Dzięki temu Twój klient będzie miał zapewnioną “ładowarkę” w nagłych sytuacjach. Z pewnością doceni pomysłowy marketing i zainteresuje się innymi produktami z Twojej ofert.


Powerbanki z nadrukiem dla klientów


Jeśli chcesz zaopatrzyć się w gadżety reklamowe, to powerbanki będą świetną opcją. Jako firma posiadająca artykuły do promocji towarów oferujemy powerbanki z nadrukiem, które doskonale sprawdzą się w marketingu Twojej firmy. Możesz umieścić na nich logo lub chwytliwe hasło, które przyciągnie uwagę klientów. To od Ciebie zależy, jaką pojemność oraz kształt wybierzesz. W sklepie VKF Renzel znajdziesz fajne powerbanki o różnej pojemności akumulatora. Urządzenia z logiem firmy możesz rozdać potencjalnym klientom podczas akcji marketingowej.

Zamknij menu
Przesuń w górę