Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Głośniki przenośne to idealny gadżet dla miłośnika muzyki. Umożliwia odtwarzanie ulubionych kawałków w lepszej jakości niż telefon. To propozycja dla osób, które nie przepadają za słuchaniem muzyki za pomocą słuchawek, a preferują głośniejsze brzmienia. To też świetny gadżet, który przyda Ci się podczas akcji promocyjnych firmy.

Zamknij
Użyj filtru


Funkcjonalny gadżet marketingowy


Głośniki bezprzewodowe bluetooth można zabrać ze sobą wszędzie. Nie potrzebują żadnego kabla, wystarczy jedynie je wcześniej naładować. Sprzęt z pewnością zadba o oprawę muzyczną grilla ze znajomymi, ale także imprezy urodzinowej. Głośniki, które przydadzą się np. do telefonu są zazwyczaj dość małe, co pozwala schować je do plecaka i być przygotowanym na odtwarzanie muzyki w każdym momencie.

Gwarantujemy, że głośniki będą świetnym gadżetem promującym firmę. Twoi klienci z pewnością docenią funkcjonalny produkt, który im zaoferujesz. Dzięki Tobie ich imprezy i spotkania będą miały dobrą jakościowo oprawę muzyczną. Wiele osób nie ma pojęcia, jaki głośnik wybrać, więc to Ty zaoferuj im najlepszy głośnik z logiem Twojej firmy.


Głośniki to dobry sprzęt do promocji towarów


Szukasz sprzętu, który pomoże ci w akcjach marketingowych i zwróci uwagę potencjalnych klientów? Głośniki reklamowe to świetne artykuły do promocji towarów. Ustawione na Twoim stanowisku lub w sklepie umożliwią odtwarzanie nagranych reklam oferowanych produktów. Głośniki z logo to praktyczne gadżety reklamowe, które z pewnością przyciągną uwagę klientów. 

Jeśli chcesz, to głośników z nadrukiem możesz użyć jako produkt marketingowy, który otrzymają Twoi klienci. Z pewnością będą pod wrażeniem spersonalizowanego i funkcjonalnego gadżetu. Firma VKF Renzel oferuje dobrej jakości głośniki z możliwością umieszczenia na nich reklamy swojej firmy.

Zamknij menu
Przesuń w górę