Głośniki przenośne to idealny gadżet dla miłośnika muzyki. Umożliwia odtwarzanie ulubionych kawałków w lepszej jakości niż telefon. To propozycja dla osób, które nie przepadają za słuchaniem muzyki za pomocą słuchawek, a preferują głośniejsze brzmienia. To też świetny gadżet, który przyda Ci się podczas akcji promocyjnych firmy.

Zamknij
Filter & Sort


Funkcjonalny gadżet marketingowy


Głośniki bezprzewodowe bluetooth można zabrać ze sobą wszędzie. Nie potrzebują żadnego kabla, wystarczy jedynie je wcześniej naładować. Sprzęt z pewnością zadba o oprawę muzyczną grilla ze znajomymi, ale także imprezy urodzinowej. Głośniki, które przydadzą się np. do telefonu są zazwyczaj dość małe, co pozwala schować je do plecaka i być przygotowanym na odtwarzanie muzyki w każdym momencie.

Gwarantujemy, że głośniki będą świetnym gadżetem promującym firmę. Twoi klienci z pewnością docenią funkcjonalny produkt, który im zaoferujesz. Dzięki Tobie ich imprezy i spotkania będą miały dobrą jakościowo oprawę muzyczną. Wiele osób nie ma pojęcia, jaki głośnik wybrać, więc to Ty zaoferuj im najlepszy głośnik z logiem Twojej firmy.


Głośniki to dobry sprzęt do promocji towarów


Szukasz sprzętu, który pomoże ci w akcjach marketingowych i zwróci uwagę potencjalnych klientów? Głośniki reklamowe to świetne artykuły do promocji towarów. Ustawione na Twoim stanowisku lub w sklepie umożliwią odtwarzanie nagranych reklam oferowanych produktów. Głośniki z logo to praktyczne gadżety reklamowe, które z pewnością przyciągną uwagę klientów. 

Jeśli chcesz, to głośników z nadrukiem możesz użyć jako produkt marketingowy, który otrzymają Twoi klienci. Z pewnością będą pod wrażeniem spersonalizowanego i funkcjonalnego gadżetu. Firma VKF Renzel oferuje dobrej jakości głośniki z możliwością umieszczenia na nich reklamy swojej firmy.

Zamknij menu
Przesuń w górę