Szukasz akcesoriów, które umilą korzystanie ze smartfonu, a także przyciągną nowych klientów? Zaopatrz się w gadżety do telefonu z naszej oferty, które są doskonałym przykładem na to, jak wykorzystać trendy w działaniach marketingowych. Przy okazji są to praktyczne przedmioty, które naprawdę przydadzą się każdemu. VKF Renzel oferuje dobrej jakości i funkcjonalne akcesoria do telefonu. Umożliwiamy również umieszczenie na nich reklamy, dzięki czemu masz wpływ na ich personalizację i możesz wykorzystać je jako produkty marketingowe.

Zamknij
Filter & Sort

Gadżety reklamowe do telefonu: wyróżnij się na rynku

Smartfony już dawno przestały być jedynie narzędziem do komunikacji. W dzisiejszych czasach są nieodłącznym elementem naszego codziennego życia. Wykorzystujemy je nie tylko do kontaktu z bliskimi, ale również rozrywki, a często też i pracy. Akcesoria do smartfonów nie tylko ułatwiają korzystanie z nich, sprawiając, że użytkowanie telefonu jest praktyczne i wydajne, ale sprawdzą się również jako nośniki reklamy. W VKF Renzel oferujemy funkcjonalne gadżety do smartfonów, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Sprawdź naszą ofertę i wybierz interesujący Cię produkt już dziś!

Korzystanie ze smartfonu będzie przyjemniejsze

Sklep z akcesoriami do telefonów VKF Renzel to miejsce, gdzie możesz znaleźć wiele praktycznych przedmiotów o szerokim zastosowaniu. Dbamy o to, aby dostępne u nas gadżety reklamowe były nie tylko wysokiej jakości, starannie wykonane, ale również praktyczne i estetyczne. Wszystkie produkty dostępne są w atrakcyjnych cenach, a klient może liczyć na wsparcie naszego pracownika w wyborze odpowiedniego artykułu. Kupując nasze dodatki do smartfonów, wybierasz akcesoria, które można spersonalizować, nadając im indywidualny charakter i zwiększając w ten sposób rozpoznawalność Twojej marki. Jakie akcesoria reklamowe do smartfona u nas znajdziesz?

Słuchawki

Najbardziej popularnym i najchętniej szukanym gadżetem do telefonu są słuchawki. W naszym sklepie proponujemy Ci wiele różnych modeli tego dodatku, dzięki czemu każdy znajdzie u nas produkt, który zaspokoi jego potrzeby i preferencje. Jeśli więc chcesz przyciągnąć potencjalnych klientów ofertą, to zaopatrz się w słuchawki z logiem Twojej firmy. Jeśli zdecydujesz się wykorzystać je jako produkt marketingowy, to zainteresowanie potencjalnych klientów z pewnością wzrośnie, a Twoja marka się wzmocni.

Powerbanki

Bardzo funkcjonalnym gadżetem do smartfonu jest też powerbank. To małe urządzenie jest „wybawieniem”, gdy telefon się rozładuje. Ludzie często zabierają ten dodatek do smartfonu w podróż, kiedy trudniej naładować telefon. Dlatego z pewnością ucieszą się, jeśli podczas wizyty w Twoim sklepie lub na stoisku dostaną od Ciebie taki gadżet. Docenią Twoją znajomość potrzeb klienta i na pewno zainteresują się tym, co jeszcze możesz im zaoferować. Wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom klientów, mamy w swoim asortymencie również ekologiczne rozwiązania. Kupującym możemy zaproponować powerbanki ładowane za pomocą energii słonecznej! To ciekawa opcja, która umożliwia ładowanie telefonu niemal w każdych warunkach. Urządzenie wyposażone jest w nowoczesną technologię bezprzewodowego ładowania indukcyjnego oraz potrójny port USB. Jest to gadżet, który ma dość dużą powierzchnię do zadrukowania. Jeśli szukasz więc pomysłu na promocję swojej firmy, jest to bardzo innowacyjny i praktyczny sposób!

Głośniki

Akcesoria reklamowe do telefonu mogą być też niezwykle stylowe! W naszej ofercie znajdziesz selekcję głośników, które stanowią dekorację samą w sobie. Zainwestuj w ten praktyczny i elegancki gadżet, a Twoich klientów przyciągnie wybrzmiewająca muzyka lub hasła promocyjne. Wielu usłyszy, co oferujesz i przyjdzie zapoznać się z Twoimi produktami. To też świetny pomysł na upominek dla klientów lub kontrahentów. Do emitowania dźwięku przydadzą Ci się głośniki bezprzewodowe, które możesz postawić w dowolnym miejscu dla spotęgowania efektu. Proponujemy Ci modele z bambusową obudową, zmiennym podświetleniem oraz możliwością grawerunku laserowego na obudowie. W ofercie znaleźć można również mniejsze modele idealne do zabrania ze sobą w podróż, na które można nanieść druk cyfrowo na siatce dźwiękowej. Możesz je dowolnie spersonalizować m.in. umieścić logo firmy lub chwytliwe hasło reklamowe.

Uchwyty na komórki

Gadżety reklamowe do smartfona przybierają różne formy. Dlatego w naszym asortymencie nie mogło zabraknąć uchwytu na telefon do samochodu. W dzisiejszych czasach konieczność prowadzenia rozmów biznesowych podczas jazdy nikogo już nie dziwi, jednak warto robić to bezpiecznie i stylowo! Uchwyt pozwala na prowadzenie konwersacji bez użycia rąk, a przy okazji również na wygodne korzystanie z nawigacji GPS. Szybki i prosty montaż, silny mechanizm sprężynowy sprawiają, że jest to budzący zainteresowanie wśród klientów produkt. Możliwość umieszczenia napisu z logo na metalowej plakietce czyni z niego również warty inwestycji gadżet reklamowy.

Pozostałe akcesoria reklamowe do telefonu

Klientom oferujemy również inne drobne akcesoria do smartfona jak np. czyściki do ekranu, podręczny sterylizator UV czy wielofunkcyjne kable i bezprzewodowe ładowarki- one również Ci się przydadzą.

Dodatki do telefonu to dobre gadżety reklamowe

Akcesoria do telefonów komórkowych to świetne gadżety reklamowe. Możesz pokusić się o personalizację takich przedmiotów i zaoferować je potencjalnym klientom, a także współpracownikom czy partnerom biznesowym. Z pewnością je docenią i zrobią z nich użytek, a Twoja akcja marketingowa przyciągnie nowe osoby. W zaprezentowaniu akcesoriów reklamowych do telefonu na stoisku pomogą ci artykuły do promocji towarów, które zadbają o dobrą ekspozycję oferowanych produktów reklamowych. Zapraszamy!

Zamknij menu
Przesuń w górę