Stojaczki na prospekty to elementy, w których eksponujesz na swoim biurku materiały reklamowe - na przykład ulotki? Akcesoria do stojaków reklamowych pozwolą jeszcze bardziej zwiększyć ich funkcjonalność. W ofercie sklepu VKF Renzel znajdziesz specjalne przegrody i zawieszki do stojaków reklamowych, a także produkty ułatwiające utrzymanie tych powierzchni w czystości. Sprawdź, które akcesoria do stojaków reklamowych na prospekty na stół lub biurko będą dla Ciebie przydatne!

Więcej informacji »

Zawieszki i przegródki do stojaków reklamowych

Artykuły do promocji towarów skutecznie prezentują materiały reklamowe Twojej firmy. Ulotki i broszury, a także inne materiały promocyjne możesz umieścić na stojaku na biurku - tak by zainteresowali się nimi odwiedzający Cię w biurze klienci. Nie zapomnij ich postawić także w poczekalni, dzięki czemu zainteresujesz czekające osoby. By jeszcze bardziej zwiększyć funkcjonalność stojaków, dobrze, jeśli dobierzesz do nich akcesoria do stojaków na stół lub biurko. W naszej ofercie znajdziesz zawieszkę do stojaczków, która pozwala w prosty sposób zamienić stojak na prospekty na wieszak. Oferujemy również przegródki przeznaczone do odgradzania konkretnych modeli stojaków na prospekty. W ten sposób zyskasz dodatkowe miejsce na mniejsze materiały między innymi w stojaczkach „Universum”i „Vicia”.

Pielęgnacja stojaczków na prospekty

Ze stojaków na prospekty na stół można też korzystać podczas targów, na których promujemy naszą firmę. Niezależnie od ich przeznaczenia trzeba pamiętać jednak o tym, by odpowiednio je pielęgnować. W ofercie VKF Renzel znajdziesz specjalne preparaty do pielęgnacji, dzięki którym zmyjesz:

  • resztki kleju,
  • tłuszczu,
  • mazaków filcowych,
  • a także inne trudne do usunięcia zabrudzenia.

Produkty te nadają się do czyszczenia powierzchni z tworzyw sztucznych, metali oraz powierzchni ocynkowanych. Dzięki preparatom czyszczącym do stojaków będziesz miał pewność, że stojak jest czysty a co za tym idzie - skutecznie zachęca, by wyjąć z niego ulotkę.

Akcesoria do stojaków reklamowych, które u nas znajdziesz to bardzo praktyczne dodatki do stojaczków na prospekty na biurko. Sprawdź ofertę i wybierz przegrody i preparaty do czyszczenia stojaków!

Zamknij menu

Pokaż produkty

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę