Stojaczki na prospekty to elementy, w których eksponujesz na swoim biurku materiały reklamowe - na przykład ulotki? Akcesoria do stojaków reklamowych pozwolą jeszcze bardziej zwiększyć ich funkcjonalność. W ofercie sklepu VKF Renzel znajdziesz specjalne przegrody i zawieszki do stojaków reklamowych, a także produkty ułatwiające utrzymanie tych powierzchni w czystości. Sprawdź, które akcesoria do stojaków reklamowych na prospekty na stół lub biurko będą dla Ciebie przydatne!

Zamknij
Filter & Sort

Zawieszki i przegródki do stojaków reklamowych

Artykuły do promocji towarów skutecznie prezentują materiały reklamowe Twojej firmy. Ulotki i broszury, a także inne materiały promocyjne możesz umieścić na stojaku na biurku - tak by zainteresowali się nimi odwiedzający Cię w biurze klienci. Nie zapomnij ich postawić także w poczekalni, dzięki czemu zainteresujesz czekające osoby. By jeszcze bardziej zwiększyć funkcjonalność stojaków, dobrze, jeśli dobierzesz do nich akcesoria do stojaków na stół lub biurko. W naszej ofercie znajdziesz zawieszkę do stojaczków, która pozwala w prosty sposób zamienić stojak na prospekty na wieszak. Oferujemy również przegródki przeznaczone do odgradzania konkretnych modeli stojaków na prospekty. W ten sposób zyskasz dodatkowe miejsce na mniejsze materiały między innymi w stojaczkach „Universum”i „Vicia”.

Pielęgnacja stojaczków na prospekty

Ze stojaków na prospekty na stół można też korzystać podczas targów, na których promujemy naszą firmę. Niezależnie od ich przeznaczenia trzeba pamiętać jednak o tym, by odpowiednio je pielęgnować. W ofercie VKF Renzel znajdziesz specjalne preparaty do pielęgnacji, dzięki którym zmyjesz:

  • resztki kleju,
  • tłuszczu,
  • mazaków filcowych,
  • a także inne trudne do usunięcia zabrudzenia.

Produkty te nadają się do czyszczenia powierzchni z tworzyw sztucznych, metali oraz powierzchni ocynkowanych. Dzięki preparatom czyszczącym do stojaków będziesz miał pewność, że stojak jest czysty a co za tym idzie - skutecznie zachęca, by wyjąć z niego ulotkę.

Akcesoria do stojaków reklamowych, które u nas znajdziesz to bardzo praktyczne dodatki do stojaczków na prospekty na biurko. Sprawdź ofertę i wybierz przegrody i preparaty do czyszczenia stojaków!

Zamknij menu
Przesuń w górę