Produkujemy stojaki na ulotki w formatach A4, A5 oraz 1/3 A4 – powstają z polistyrenu lub szkła akrylowego, co zapewnia im dużą wytrzymałość. Nadają się do wykorzystania z instytucjach publicznych, poczekalniach i biurach. Stojaki na ulotki A4 są też niezbędnym elementem konferencji, targów branżowych oraz spotkań biznesowych. Jeśli chcesz profesjonalnie wyeksponować informacje dotyczące firmy, sprawdź nasze artykuły do promocji.
Zamknij
Filter & Sort

Jakie stojaki na ulotki oferujemy

Asortyment obejmuje stojaki na ulotki w różnym formacie, dzięki czemu bez problemu dopasujesz ekspozytor do zapotrzebowania. Stojaki różnią się również liczbą przegród na prospekty oraz kolorem – większość ekspozytorów jest przezroczysta, ale produkujemy je również w kolorze i na życzenie klienta z nadrukiem.
Dobry stojak A4 jest solidnie wykonany, stabilny i estetyczny jednocześnie. Stawiamy na uniwersalny design, ponieważ wiemy, że dzięki temu łatwiej jest wyeksponować materiały promocyjne. Większy stojak na katalogi A4 sprawdzi się na konferencjach i wszelkiego rodzaju eventach, natomiast w biurowcach czy poczekalniach ze spokojem możesz wykorzystać mniejsze ekspozytory.
Potrzebujesz pomocy przy wyborze artykułów do promocji? W VKF Renzel znamy się na tym doskonale – podpowiemy najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nami!
Zamknij menu
Przesuń w górę