Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Produkujemy stojaki na ulotki w formatach A4, A5 oraz 1/3 A4 – powstają z polistyrenu lub szkła akrylowego, co zapewnia im dużą wytrzymałość. Nadają się do wykorzystania z instytucjach publicznych, poczekalniach i biurach. Stojaki na ulotki A4 są też niezbędnym elementem konferencji, targów branżowych oraz spotkań biznesowych. Jeśli chcesz profesjonalnie wyeksponować informacje dotyczące firmy, sprawdź nasze artykuły do promocji.
Zamknij
Użyj filtru

Jakie stojaki na ulotki oferujemy

Asortyment obejmuje stojaki na ulotki w różnym formacie, dzięki czemu bez problemu dopasujesz ekspozytor do zapotrzebowania. Stojaki różnią się również liczbą przegród na prospekty oraz kolorem – większość ekspozytorów jest przezroczysta, ale produkujemy je również w kolorze i na życzenie klienta z nadrukiem.
Dobry stojak A4 jest solidnie wykonany, stabilny i estetyczny jednocześnie. Stawiamy na uniwersalny design, ponieważ wiemy, że dzięki temu łatwiej jest wyeksponować materiały promocyjne. Większy stojak na katalogi A4 sprawdzi się na konferencjach i wszelkiego rodzaju eventach, natomiast w biurowcach czy poczekalniach ze spokojem możesz wykorzystać mniejsze ekspozytory.
Potrzebujesz pomocy przy wyborze artykułów do promocji? W VKF Renzel znamy się na tym doskonale – podpowiemy najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nami!
Zamknij menu
Przesuń w górę