Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Zastanawiasz się, jak wyeksponować ulotki lub wizytówki na swoim stanowisku? Oferujemy stojaki na ulotki – idealne na biurko, ladę lub regał. Z powodzeniem umieścisz w nich wszelkiego rodzaju prospekty. Specjalna budowa pojemnika umożliwia wygodne i szybkie wyciąganie ulotek, co z pewnością docenią Twoi klienci. W zależności od potrzeby, wybierz stojaki na prospekty na biurko w formacie pionowym lub poziomym

Zamknij
Użyj filtru


Stojaki na prospekty, ulotki i nie tylko


Posiadamy szeroki wybór stojaków w wielu formatach i o różnych głębokościach. Dodatkowo, niektóre modele są wyposażone w możliwość montażu ściennego, dzięki czemu mają wszechstronne zastosowanie. Stojaczki na prospekty na biurko wykonane są z polistyrenu, który charakteryzuje się trwałością i odpornością na zniszczenia. Ponadto, przezroczysta powłoka pozwala na estetyczne i przejrzyste zaprezentowanie ulotek i prospektów. Dzięki naszym produktom Twoje materiały reklamowe będą prezentować się estetycznie i schludnie.


Stojaczki na ulotki – niezbędne wyposażenie stoiska sprzedażowego


Zależy Ci na kilku przegródkach ustawionych kaskadowo w górę, a może chcesz zamocować uchwyt na ścianie? U nas kupisz stojaki:

  • pochylone z trzema poziomami,
  • poziome, z kilkoma przegrodami,
  • składane, z podniesionym przodem,
  • z dużą głębokością wewnętrzną.

A to nie wszystko! Wybierz jeden z kilkudziesięciu modeli i przyciągaj wzrok klientów. Oferujemy możliwość indywidualnego nadruku na zamówienie – zamieścimy Twoje logo na stojaku. Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta lub wyślij zapytanie! Zainteresowały Cię artykuły do promocji towarów? Sprawdź pozostałe oferty takie jak wieszaki na ulotki czy akcesoria do stojaków reklamowych. Pamiętaj, że im większe zamówienie tym niższa cena – warto skorzystać.

Zamknij menu
Przesuń w górę