Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Podpis elektroniczny staje się coraz bardziej powszechnym rozwiązaniem – nie sprawi to jednak, że długopisy reklamowe przestaną być pożądanym przez klientów gadżetem. Dlaczego? Nadal w wielu przypadkach potrzebujemy podpisów odręcznych, robimy notatki podczas spotkań biznesowych i konferencji i tworzymy analogowe listy zakupów. Długopisy reklamowe doskonale sprawdzają się jako niezobowiązujące upominki podczas wszelkiego rodzaju eventów, dzięki czemu zarówno stali, jak i potencjalni klienci mają ciągły kontakt z marką. 

Więcej informacji »

Zamknij

Długopisy reklamowe z logo firmy na zamówienie 

W naszej ofercie znajdziesz długopisy z nadrukiem wykonane nie tylko z metalu czy tworzywa sztucznego, ale również z tworzywa PET pochodzącego z recyklingu oraz z drewnianą obudową. Dzięki temu Twoja firma może zaproponować klientom gadżety reklamowe, które są neutralne dla środowiska, nie narażając się na wpadkę wizerunkową. Doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że dzisiaj plastikowe długopisy z logo to za mało, by przekonać klientów do marki. Z tego względu proponujemy rozwiązania przyjazne środowisku, wykorzystując do produkcji przetworzone i odnawialne materiały.

Produkty takie jak firmowe długopisy reklamowe cieszą się niesłabnącą popularnością – wpływ na to ma zarówno atrakcyjna cena, jak i praktyczny wymiar gadżetu. Chyba każdy z nas przynajmniej raz w życiu zgubił swój ulubiony długopis z napisem, który miał idealny kolor tuszu i doskonale układał się w dłoni. Taka strata bywa bolesna! Zamawiając nasze długopisy z logo firmy masz szansę podarować swoim klientom nowy, ulubiony model, z którym nie będą chcieli się rozstawać. Przekonaj się, że warto inwestować w sprawdzone rozwiązania, które choć wydawać się mogą przestarzałe, nadal cieszą się zainteresowaniem na wszelkiego rodzaju imprezach, targach czy konferencjach. 

Zamknij menu

Pokaż produkty

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę