Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Podpis elektroniczny staje się coraz bardziej powszechnym rozwiązaniem – nie sprawi to jednak, że długopisy reklamowe przestaną być pożądanym przez klientów gadżetem. Dlaczego? Nadal w wielu przypadkach potrzebujemy podpisów odręcznych, robimy notatki podczas spotkań biznesowych i konferencji i tworzymy analogowe listy zakupów. Długopisy reklamowe doskonale sprawdzają się jako niezobowiązujące upominki podczas wszelkiego rodzaju eventów, dzięki czemu zarówno stali, jak i potencjalni klienci mają ciągły kontakt z marką. 

Zamknij
Użyj filtru

Długopisy reklamowe z logo firmy na zamówienie 

W naszej ofercie znajdziesz długopisy z nadrukiem wykonane nie tylko z metalu czy tworzywa sztucznego, ale również z tworzywa PET pochodzącego z recyklingu oraz z drewnianą obudową. Dzięki temu Twoja firma może zaproponować klientom gadżety reklamowe, które są neutralne dla środowiska, nie narażając się na wpadkę wizerunkową. Doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że dzisiaj plastikowe długopisy z logo to za mało, by przekonać klientów do marki. Z tego względu proponujemy rozwiązania przyjazne środowisku, wykorzystując do produkcji przetworzone i odnawialne materiały.

Produkty takie jak firmowe długopisy reklamowe cieszą się niesłabnącą popularnością – wpływ na to ma zarówno atrakcyjna cena, jak i praktyczny wymiar gadżetu. Chyba każdy z nas przynajmniej raz w życiu zgubił swój ulubiony długopis z napisem, który miał idealny kolor tuszu i doskonale układał się w dłoni. Taka strata bywa bolesna! Zamawiając nasze długopisy z logo firmy masz szansę podarować swoim klientom nowy, ulubiony model, z którym nie będą chcieli się rozstawać. Przekonaj się, że warto inwestować w sprawdzone rozwiązania, które choć wydawać się mogą przestarzałe, nadal cieszą się zainteresowaniem na wszelkiego rodzaju imprezach, targach czy konferencjach. 

Zamknij menu

Pokaż produkty
Przesuń w górę