Podpis elektroniczny staje się coraz bardziej powszechnym rozwiązaniem – nie sprawi to jednak, że długopisy reklamowe przestaną być pożądanym gadżetem. Dlaczego? Nadal w wielu przypadkach potrzebujemy podpisów odręcznych, robimy notatki podczas spotkań biznesowych i konferencji, tworzymy analogowe listy zakupów.

Zamknij
Filter & Sort

Długopisy firmowe na zamówienie


Długopisy reklamowe doskonale sprawdzają się jako niezobowiązujące upominki podczas wszelkiego rodzaju eventów, dzięki czemu zarówno stali, jak i potencjalni klienci mają ciągły kontakt z marką. W naszej ofercie znajdziesz długopisy z nadrukiem wykonane nie tylko z metalu czy tworzywa sztucznego, ale również z tworzywa PET pochodzącego z recyklingu oraz z drewnianą obudową. Dzięki temu Twoja firma może zaproponować klientom gadżety reklamowe, które są neutralne dla środowiska, nie narażając się na wpadkę wizerunkową. Doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że dzisiaj plastikowe długopisy z logo to za mało, by przekonać klientów do marki. Z tego względu proponujemy rozwiązania przyjazne środowisku, wykorzystujące przetworzone i odnawialne materiały takie jak ekologiczne gadżety reklamowe.
 

Długopisy reklamowe z nadrukiem – zalety


Długopisy z własnym nadrukiem to przedmioty, które są praktyczne. Klient będzie po nie sięgał często w trakcie codziennych czynności. Nie jest to bezużyteczny gadżet, który trafi do szuflady. Możesz mieć pewność, że długopis z napisem lub logiem firmy to najlepszy sposób, by klient zapamiętał Twoją markę. Gadżety reklamowe do biura takie jak długopisy są tanie, a nadruk można dowolnie personalizować. Jest to również dobry sposób na reklamę. Subtelny napis na przydatnym gadżecie to najlepsze rozwiązanie, by klient o Tobie pamiętał.
 

Długopisy metalowe z nadrukiem – elegancja i prostota


Wybierając długopisy firmowe z logo, warto dopasować artykułu do promocji do konkretnego klienta. W naszej ofercie znajdują się metalowe długopisy z nadrukiem. Cena tego produktu z pewnością mile Cię zaskoczy. Ten rodzaj długopisów charakteryzuje się minimalistycznym i eleganckim wyglądem. To niezbędny dodatek na konferencjach branżowych czy spotkaniach biznesowych.


Produkty takie jak firmowe długopisy reklamowe cieszą się niesłabnącą popularnością – wpływ na to ma zarówno atrakcyjna cena, jak i praktyczny wymiar gadżetu. Chyba każdy z nas przynajmniej raz w życiu zgubił swój ulubiony długopis z napisem, który miał idealny kolor tuszu i doskonale układał się w dłoni. Taka strata bywa bolesna! Zamawiając nasze długopisy z logo firmy, masz szansę podarować swoim klientom nowy, ulubiony model. Przekonaj się, że warto inwestować w sprawdzone gadżety reklamowe, które nadal cieszą się sporym zainteresowaniem. Poznaj pełną ofertę długopisów na zamówienie z personalizowanym nadrukiem!
 

 

Zamknij menu
Przesuń w górę