Podobnie jak długopisy, ołówki reklamowe są najprostszą formą promowania marki – nie wymagają dużych nakładów finansowych, będąc jednocześnie praktycznym rozwiązaniem, które doceni każdy. W VKF Renzel oferujemy mniej standardowe produkty, dzięki czemu Twoja firma nie zostanie posądzona o pójście drogą na skróty w kwestii gadżetów reklamowych.

Zamknij
Filter & Sort

Ołówki reklamowe – zaskakujący sposób na promocję


Ołówki z nadrukiem zawierają kapsułkę z nasionami roślin, które pod wpływem kontaktu z wodą zaczynają kiełkować. Przekonaj się, że nawet proste gadżety reklamowe nie muszą być nudne!

Ołówki z logo firmy to standard reklamowy, który kojarzy każdy, kto chociaż raz znalazł się w najpopularniejszym sklepie meblarskim na świecie – czy tworzyliście listy zakupów za pomocą tego ołówka? Dziś w tym celu częściej wykorzystuje się aplikacje niż pismo ręczne, ale z pewnością nadal są osoby, które preferują analogiczny sposób tworzenia list wszelakich. To sprawia, że ołówki reklamowe nigdy nie wyjdą z użycia – są zbyt praktyczne, by z nich zrezygnować. Aby rozwiązać problem wiecznie nienaostrzonych końcówek, stworzyliśmy model ze wbudowaną temperówką w zatyczce oraz gumką do ścierania.
 

Ołówki firmowe, które zaskoczą Twoich klientów


Ołówki powinny przede wszystkim spełniać swoją funkcję, jaką jest pisanie i podkreślanie. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by z przedmiotu codziennego użytku zrobić unikalny gadżet. Klienci, którzy przywiązują szczególną uwagę do ekologicznych produktów, będą mile zaskoczeni kapsułką z nasionami. Ekologiczne gadżety reklamowe są coraz popularniejsze i zgodne z najnowszymi trendami. Wybierz artykuły do promocji swojej firmy, które chronią środowisko!
 

Ołówki firmowe – oryginalne i ekologiczne


Oferujemy ołówki zarówno w klasycznym, niezobowiązującym wydaniu, jak i mniej oczywistym – ołówki firmowe wykonane z naturalnego drewna wyposażone w kapsułkę z nasionami, które pod wpływem wody rozwiną się w pachnące zioła i piękne rośliny. Dzięki naszym oryginalnym ołówkom pozytywnie zaskoczysz swoich klientów. Po pewnym czasie ołówek można wykorzystać zgodnie z jego przeznaczeniem, a zasadzone nasiona pięknie ozdobią każde biuro. Takie gadżety reklamowe do biura zapamięta każdy klient.

Naszym zdaniem ołówki z logo firmy to nie tylko świetne gadżety reklamowe, ale również niebanalny pomysł na prezent! Wśród dostępnych w kapsułach nasion znajdują się między innymi bazylia, kolendra, tymianek, niezapominajka, słonecznik czy pomidory koktajlowe. Przekonaj się, że gadżety dla klientów i pracowników takie jak ołówki reklamowe z nadrukiem nie muszą być banalne!

 
Zamknij menu
Przesuń w górę