Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Podobnie jak długopisy, ołówki reklamowe są najprostszą formą promowania marki – nie wymagają dużych nakładów finansowych, będąc jednocześnie praktycznym rozwiązaniem, które doceni każdy. W VKF Renzel oferujemy mniej standardowe produkty, dzięki czemu Twoja firma nie zostanie posądzona o pójście drogą na skróty w kwestii gadżetów reklamowych. Zaskakujące ołówki z nadrukiem zawierają kapsułkę z nasionami roślin, które pod wpływem kontaktu z wodą zaczynają kiełkować. Przekonaj się, że nawet proste gadżety reklamowe nie muszą być nudne!

Zamknij
Użyj filtru

Ołówki reklamowe – zaskakujący sposób na promocję

Ołówki z logo firmy to standard reklamowy, który kojarzy każdy, kto chociaż raz znalazł się w najpopularniejszym sklepie meblarskim na świecie – czy tworzyliście listy zakupów za pomocą tego ołówka? Dziś w tym celu częściej wykorzystuje się aplikacje niż pismo ręczne, ale z pewnością nadal są osoby, które preferują analogiczny sposób tworzenia list wszelakich. To sprawia, że ołówki reklamowe nigdy nie wyjdą z użycia – są zbyt praktyczne, by z nich zrezygnować. Aby rozwiązać problem wiecznie nienaostrzonych końcówek, stworzyliśmy model z wbudowaną temperówką w zatyczce oraz gumką do ścierania.

Oferujemy więc ołówki zarówno w klasycznym, niezobowiązującym wydaniu, jak i mniej oczywistym – ołówki firmowe wykonane z naturalnego drewna wyposażone w kapsułkę z nasionami, które pod wpływem wody rozwiną się w pachnące zioła i piękne rośliny. Po pewnym czasie ołówek można wykorzystać zgodnie z jego przeznaczeniem. Naszym zdaniem są to nie tylko świetne gadżety reklamowe, ale również niebanalny pomysł na prezent! Wśród dostępnych nasion znajdują się między innymi bazylia, kolendra, tymianek, niezapominajka, słonecznik czy pomidory koktajlowe. Przekonaj się, że gadżety dla klientów i pracowników takie jak ołówki reklamowe z nadrukiem nie muszą trącić myszką!

Zamknij menu

Pokaż produkty
Przesuń w górę