Przemyślane i estetycznie wykonane gadżety skutecznie przypominają o Twojej firmie podczas wykonywania codziennych czynności – pióra reklamowe to niezobowiązujący i elegancki upominek, który doceni każdy klient. Powierzchnię długopisu można dodatkowo wykorzystać jako nośnik treści promującej markę, nie nadwyrężając jednocześnie budżetu przeznaczonego na działania marketingowe. Z tego względu pióra reklamowe to doskonałe rozwiązanie dla małych firm oraz przedsiębiorstw rozpoczynających przygodę z reklamą. Wykonane z metalu są wytrzymałe i elegancko się prezentują, dlatego warto włączyć w obszar działań promocyjnych. 

Więcej informacji »

Pióra reklamowe – skuteczne gadżety promocyjne? 

Możesz się zastanawiać, na ile takie gadżety reklamowe jak pióra z nadrukiem odpowiadają na obecne potrzeby odbiorców – tego rodzaju wątpliwości są jak najbardziej uzasadnione ze względu na dynamicznie zmieniający się charakter działań marketingowych. Nie należy jednak zapominać o sprawdzonych formach komunikacji z klientami, które mogą wydawać się anachroniczne, a w rzeczywistości pozwalają odbiorcom na regularny kontakt z marką. Pióra z logo firmy będa przydatne na eventach typu targi czy konferencje – starannie wykonane długopisy jak te od VKF Renzel ucieszą nawet najbardziej wymagających klientów. Ostatecznie każdy z nas potrzebuje od czasu do czasu napisać coś ręcznie, prawda?

Pióra firmowe to także doskonały gadżet dla pracowników, którzy budują poczucie identyfikacji z miejscem pracy. Jednak przede wszystkim długopisy znajdujące się pod ręką ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków. Warto więc zainwestować w zakup większej ilości produktów – tym bardziej, że pióra reklamowe gubią się równie często, co skarpetki w pralce. W ofercie znajdziesz długopisy dostępne w kilkunastu wariantach kolorystycznych, które możesz zapakować w eleganckie pudełka. Przekonaj się o sile gadżetów reklamowych i zamów pióra z nadrukiem!

Zamknij menu

Pokaż produkty

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę