Od 1993 roku tworzymy artykuły do promocji towarów, dlatego możesz mieć pewność, że listwy cenowe do haków ścian perforowanych są wykonane z zachowaniem najwyższych standardów oczekiwanych w branży usług. Cenówki przycinamy na podaną przez klienta długość, dzięki czemu są dostosowane do specyfiki danego sklepu. W naszej firmie na pierwszym miejscu stawiamy jakość, dlatego filie VKF Renzel znajdują się w wielu krajach. Dzięki takiemu podejściu listwy cenowe do haków ścian perforowanych spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zamknij
Filter & Sort

Skuteczny system oznaczania produktów

Produkujemy listwy cenowe do perforacji typu PPK, PPS 39, DBH Euroloch oraz DRA z otworem, które są dostępne w trzech wysokościach wsuwu etykiet:

  • 26 mm,
  • 39 mm,
  • 52 mm.

Oferta obejmuje listwy cenowe do perforacji w standardowych kolorach, czyli przezroczystym i białym, ale na życzenie klienta wykonujemy zamówienie na listwy cenowe w innych kolorach – opcja dostępna jest od ilości 1500 m. Przemyślany system oznaczania półek wzbudzi zaufanie klientów i sprawi, że wrócą do Twojego sklepu następnym razem – niezgodność cen jest jedną z bardziej irytujących rzeczy, z jakimi klienci spotykają się podczas zakupów. To właśnie dlatego warto zamówić listwy cenowe do haków ścian perforowanych od sprawdzonego producenta. W naszym sklepie możesz liczyć również na negocjację ceny za zamówione etykiety.

Zamknij menu
Przesuń w górę