Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Od 1993 roku tworzymy artykuły do promocji towarów, dlatego możesz mieć pewność, że listwy cenowe do haków ścian perforowanych są wykonane z zachowaniem najwyższych standardów oczekiwanych w branży usług. Cenówki przycinamy na podaną przez klienta długość, dzięki czemu są dostosowane do specyfiki danego sklepu. W naszej firmie na pierwszym miejscu stawiamy jakość, dlatego filie VKF Renzel znajdują się w wielu krajach. Dzięki takiemu podejściu listwy cenowe do haków ścian perforowanych spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zamknij
Użyj filtru

Skuteczny system oznaczania produktów

Produkujemy listwy cenowe do perforacji typu PPK, PPS 39, DBH Euroloch oraz DRA z otworem, które są dostępne w trzech wysokościach wsuwu etykiet:

  • 26 mm,
  • 39 mm,
  • 52 mm.

Oferta obejmuje listwy cenowe do perforacji w standardowych kolorach, czyli przezroczystym i białym, ale na życzenie klienta wykonujemy zamówienie na listwy cenowe w innych kolorach – opcja dostępna jest od ilości 1500 m. Przemyślany system oznaczania półek wzbudzi zaufanie klientów i sprawi, że wrócą do Twojego sklepu następnym razem – niezgodność cen jest jedną z bardziej irytujących rzeczy, z jakimi klienci spotykają się podczas zakupów. To właśnie dlatego warto zamówić listwy cenowe do haków ścian perforowanych od sprawdzonego producenta. W naszym sklepie możesz liczyć również na negocjację ceny za zamówione etykiety.

Zamknij menu
Przesuń w górę