Produkujemy listwy cenowe do półek szklanych oraz drewnianych typu GLS, GLSD, FG 42, GLS/HA 39, ANT, ANT/PE 39 oraz RUD 39. Zaufaj naszemu doświadczeniu w branży – od 1993 roku tworzymy artykuły do promocji towarów i dbamy o wyposażenie sklepów. Nadal powszechnym problemem jest nieodpowiednie oznakowanie produktów, a jego rozwiązaniem są listwy cenowe do półek szklanych i drewnianych, które pomogą Twoim klientom zorientować się w ofercie sklepu.

Zamknij
Filter & Sort

Listwy cenowe – pomoc w organizacji sklepu

Listwy cenowe do półek drewnianych i szklanych pomogą Ci zorganizować przestrzeń w sklepie tak, by klienci wychodzili z zakupów z pozytywnym doświadczeniem. Proponujemy najlepsze rozwiązania – potwierdzeniem sukcesu firmy są filie w wielu krajach nie tylko na terenie Europy. W zależności od typu listwy cenowej dostępne są różne wysokości wsuwu dla etykiet:

  • 26 mm,
  • 30 mm,
  • 39 mm,
  • 42 mm.

Listwy cenowe dostępne są w następujących kolorach – przezroczystym, białym oraz innych kolorach, które realizujemy na życzenie klienta od ilości 1500 m. Dzięki temu każdy system oznaczania półek jest dopracowany i uwzględnia potrzeby danego sklepu. Listwy cenowe do półek szklanych i drewnianych przycinamy na długość podaną przez klienta. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w takich miejscach jak sklepy, markety, magazyny oraz apteki.

Zamknij menu
Przesuń w górę