Nasza firm, od ponad 20 lat skutecznie zaopatruje rynek polski w listwy cenowe, zarówno te uniwersalne typu DBR, jak i modele specjalistyczne do konkretnych półek regałowych. W naszej ofercie znajdują się profile cenowe pasujące do znanych producentów reagłów, między innymi:

Tegometall, Otto-Kind, Storebest, Adams, Decor-Metall, Alser, Hansa-Kontor, Mertens, Kunal, Store-Concept, Wanzl, Siegel

Prócz w/w specjalistycznych listew cenowych, produkujemy również profile dopasowane do regałów i lad chłodniczych, półek szklanych, półek drewnianych oraz realizujemy listwy pasujące do indywidualnych ekspozytorów naszych klientów.

 


 

Więcej informacji »

  1. 1 OD 2

Listwy cenowe to nasza pasja !

Oferta VKF Renzel stanowi szereg specjalistycznych, jak i uniwersalnych listew cenowych. U nas zanjdziesz listwę dopasowaną do praktycznie każdej półki. Od dwóch lat prócz listew wytłaczanych (obróbka tworzywa sztucznego za pomocą narzędzi) wykonujemy również specjalistyczne listwy o skomplikowanym uchwycie półkowym za pomocą nowczesnej technologii gięcia, listwy te znane są pod pojęciem "seria FR".

Listwy gięte realizowane są z folii PCV, jednak ich gięcie odbywa się za pomocą specjalnej linii produkcyjnej, która w przeciwieństwie do stołowych giętarek, gwarantuje precyzję linii produkcyjnej z powtarzalnością zarówno wymiarów jak i nadruków na nich wykonywanych. Dzięki listwom "seria FR" relizujemy małe nakłady z precyzją maszynową. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą się wyróżnić na tle swojej konkurencji.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Konsultantami, którzy dobiorą odpowiednią listwę cenową do Twoich półek i wymogów

Tel: 0048 (0) 63 240 35 18 / rog@vkf-renzel.pl

Tel: 0048 (0) 63 240 35 46 / mle@vkf-renzel.pl

 

Close menu

View products
Ta strona internetowa używa cookies, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników. Dzięki nim nasza oferta jest bardziej efektywna i lepiej służy użytkownikom. Bez cookies funkcjonalność serwisu jest ograniczona. Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj.

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę