Nasza firm, od ponad 20 lat skutecznie zaopatruje rynek polski w listwy cenowe, zarówno te uniwersalne typu DBR, jak i modele specjalistyczne do konkretnych półek regałowych. W naszej ofercie znajdują się profile cenowe pasujące do znanych producentów reagłów, między innymi:

Tegometall, Otto-Kind, Storebest, Adams, Decor-Metall, Alser, Hansa-Kontor, Mertens, Kunal, Store-Concept, Wanzl, Siegel

Prócz w/w specjalistycznych listew cenowych, produkujemy również profile dopasowane do regałów i lad chłodniczych, półek szklanych, półek drewnianych oraz realizujemy listwy pasujące do indywidualnych ekspozytorów naszych klientów.

 


 

Więcej informacji »

  1. 1 OD 2

Listwy cenowe to nasza pasja !

Oferta VKF Renzel stanowi szereg specjalistycznych, jak i uniwersalnych listew cenowych. U nas zanjdziesz listwę dopasowaną do praktycznie każdej półki. Od dwóch lat prócz listew wytłaczanych (obróbka tworzywa sztucznego za pomocą narzędzi) wykonujemy również specjalistyczne listwy o skomplikowanym uchwycie półkowym za pomocą nowczesnej technologii gięcia, listwy te znane są pod pojęciem "seria FR".

Listwy gięte realizowane są z folii PCV, jednak ich gięcie odbywa się za pomocą specjalnej linii produkcyjnej, która w przeciwieństwie do stołowych giętarek, gwarantuje precyzję linii produkcyjnej z powtarzalnością zarówno wymiarów jak i nadruków na nich wykonywanych. Dzięki listwom "seria FR" relizujemy małe nakłady z precyzją maszynową. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą się wyróżnić na tle swojej konkurencji.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Konsultantami, którzy dobiorą odpowiednią listwę cenową do Twoich półek i wymogów

Tel: 0048 (0) 63 240 35 18 / rog@vkf-renzel.pl

Tel: 0048 (0) 63 240 35 46 / mle@vkf-renzel.pl

 

Zamknij menu

Pokaż produkty

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę