Nasza firma od ponad 20 lat skutecznie zaopatruje polski rynek w listwy cenowe, zarówno te uniwersalne typu DBR, jak i modele specjalistyczne do konkretnych półek regałowych. W naszej ofercie znajdują się profile cenowe, które łatwo dopasujesz do regałów od znanych producentów, między innymi: Tegometall, Otto-Kind, Storebest, Adams, Decor-Metall, Alser, Hansa-Kontor, Mertens, Kunal, Store-Concept, Wanzl, Siegel. Oprócz specjalistycznych listew cenowych produkujemy również profile dopasowane do regałów i lad chłodniczych, półek szklanych, półek drewnianych oraz realizujemy listwy pasujące do indywidualnych ekspozytorów naszych klientów.

Filter & Sort


Listwy cenowe do regałów chłodniczych i nie tylko!


Oferta VKF Renzel to szereg specjalistycznych, jak i uniwersalnych listew cenowych. U nas znajdziesz listwy sklepowe dopasowane do praktycznie każdej półki. Oprócz listew wytłaczanych (obróbka tworzywa sztucznego za pomocą narzędzi) wykonujemy również specjalistyczne listwy o skomplikowanym uchwycie półkowym za pomocą nowoczesnej technologii gięcia. Te listwy są znane pod pojęciem "seria FR". 

Listwy cenowe gięte realizowane są z folii PCV, jednak ich gięcie odbywa się za pomocą specjalnej linii produkcyjnej, która w przeciwieństwie do stołowych giętarek, gwarantuje precyzję linii produkcyjnej z powtarzalnością zarówno wymiarów, jak i nadruków na nich wykonywanych. Dzięki listwom "seria FR" realizujemy małe nakłady z precyzją maszynową. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą się wyróżnić na tle swojej konkurencji. U nas kupisz także listwy cenowe przeźroczyste, oznaczeniowe i półkowe do różnego rodzaju regałów. Możesz dokupić do nich artykuły uzupełniające, takie jak cenówki, osłonki cenowe i inne artykuły do promocji towarów. Nie zwlekaj i złóż zamówienie!

 

Zamknij menu
Przesuń w górę