Elementem, który sprawia, że najprostsza nawet reklama wygląda dla naszego klienta atrakcyjnie, jest funkcjonalny shelfstoper. Takiego sposobu prezentowania oferty nie widuje się codziennie. Najczęściej kojarzymy go z wielkimi marketami i z artykułami z najwyższej półki. Shelfstopery niestety dużo rzadziej wykorzystywane są w sklepach i przedsiębiorstwach o mniej globalnym zasięgu i zazwyczaj ograniczamy się do przedstawienia naszych produktów za pomocą takich akcesoriów jak osłonki cenowe czy listwy cenowe. Tymczasem stopery reklamowe mogą znacząco wpłynąć na nasze przychody.

Zamknij
Filter & Sort


Shelfstopery są wartością dodaną dla marketingu


Shelfstoper to rodzaj prezentacji reklamy, który sprawia, że jest ona widoczna z każdej strony. To właśnie dlatego jest tak atrakcyjna z punktu widzenia konsumenta. Taka oferta od razu rzuca się w oczy klientowi, nawet jeśli przychodzi on do naszego sklepu tylko na chwilę i w jasno określonym celu. Zazwyczaj umieszczamy w takim shelfstoperze wielki napis PROMOCJA, by skupić uwagę konsumenta, ale nie tylko – wykorzystując shelfstopery, producent może przedstawić klientowi istotne cechy jego produktu. Estetyczne stopery reklamowe sprawiają, że obok takiej oferty trudno przejść obojętnie.


Klipsy do stoperów regałowych – dlaczego są tak istotne?


Kiedy postanawiamy już zakupić stopery regałowe, producent ma dla nas na ogół najważniejsze znaczenie. Musimy jednak pamiętać, że wybór idealnego shelfstopera to zaledwie połowa sukcesu. Nasza reklama musi jeszcze solidnie „trzymać się” półki. Zapewne często widujesz w supermarketach kartoniki informujące o promocji, które smętnie zwieszają się z listew cenowych, albo nawet spadają na ziemię po każdej nieudanej próbie umiejscowienia ich na swoim miejscu. Tak zaprezentowana reklama nie wywołuje u nas na ogół chęci zakupu. Dlatego właśnie tak ważne jest, by klipsy do stoperów reklamowych zostały wykonane z równie trwałych materiałów co sam shelfstoper. Dzięki nim uchronisz się przed podobnymi wpadkami, a także sprawisz, że Twoja oferta będzie wyglądała jeszcze atrakcyjniej.

Zamknij menu
Przesuń w górę