Jako przedsiębiorca zapewne stosujesz już osłonki cenowe w swoim biznesie. Być może nie zdajesz sobie jednak jeszcze sprawy z tego, jak wielka jest ich rola.. Nie pełnią wyłącznie funkcji informacyjnej – gdyby tak było, pozostalibyśmy przy cenach wydrukowanych na białych kartkach i włożonych niedbale za listwy cenowe. Dobrze zaprojektowane osłonki cenowe sprawią, że konsumenci zapamiętają Twoją ofertę na dłużej.

Zamknij
Filter & Sort


Osłonki cenowe – Twój sprzymierzeniec w prowadzeniu marketingu


Systemy oznaczania cen są ważnym elementem wyposażenia sklepu, dzięki któremu klient będzie wiedział, ile za dany produkt zapłaci przy kasie. Skuteczne osłonki cenowe będą przyciągać uwagę klienta, nie przytłaczając go. Jeśli wykorzystasz oryginalne wzory, zwrócisz uwagę na wybrane produkty – kolorowe osłonki cenowe nie służą przecież tylko informowaniu o przecenach. Mamy świadomość, że każda branża jest wyjątkowa, tak samo jak wyjątkowi są jej klienci. Nikt nie zna Twojego odbiorcy tak dobrze jak Ty i nikt nie wie lepiej, jak spełnić jego wymagania. W związku z tym chętnie wykonamy dla Ciebie osłonki cenowe według Twojego indywidualnego projektu.


Okolicznościowe osłonki cenowe


Właściciele sklepów informują nas o zbliżających się świętach i uroczystościach na różne sposoby. Wprowadzają przeceny na prezenty i gadżety, puszczają nastrojową muzykę, tworzą stosowne dekoracje. Ty możesz jednak pójść o krok dalej – wprowadzić w swoim sklepie okolicznościowe osłonki cenowe. Dzięki nim nie tylko zwrócisz uwagę klientów na konkretne produkty, ale również wywołasz uśmiech na ich twarzach, co jest przecież bardzo istotne w budowaniu relacji z konsumentem. Możesz dzięki temu sprawić, że świąteczne zakupy Twoich gości będą jeszcze przyjemniejsze niż dotychczas.

Zamknij menu
Przesuń w górę