Reklama na magnes to skuteczna metoda komunikacji z klientami. Dzięki swojej funkcjonalności i atrakcyjności, magnesy reklamowe stanowią doskonały sposób na przyciągnięcie uwagi i utrzymanie kontaktu z odbiorcami. Chcesz zachęcić do skorzystania z Twoich usług lub zakupu konkretnego produktu? Umieszczenie reklamy na magnesie z uchwytem sprawi, że na pewno przykuje uwagę niejednego przechodnia!
Zamknij
Filter & Sort

Magnes z uchwytem i inne produkty

W VKF Renzel oferujemy między innymi wysokiej jakości dekoracyjny magnes z uchwytem, który umożliwia wieszanie plakatów o różnej średnicy i nośności. Dobrym rozwiązaniem jest również folia magnetyczna o zwiększonej odporności na wilgotność, którą można nakleić m.in. na samochód.

Oto kilka przykładów, gdzie można umieścić taką reklamę:

1. Samochód: Reklama na folii magnetycznej może być umieszczona na karoserii samochodu. Jest to szczególnie popularne w przypadku samochodów firmowych lub dostawczych. Magnes reklamowy na samochodzie zapewnia mobilną ekspozycję marki, docierając do różnych lokalizacji i potencjalnych klientów
2. Magnesy reklamowe na tablicy magnetycznej, lodówce lub na bocznej powierzchni metalowych mebli można umieścić także w każdym biurze. Będą one widoczne dla pracowników, klientów oraz odwiedzających.
3. Jeśli prowadzisz sklep lub punkt usługowy, reklama na magnes może zostać umieszczona na ladzie, drzwiach wejściowych lub na regałach. Dzięki temu każdy klient, który odwiedza Twój punkt sprzedaży, będzie miał szansę ją zobaczyć.


Warto pamiętać, że ważne jest umieszczenie magnesów reklamowych w miejscach, gdzie będą one dobrze widoczne i przyciągające uwagę. Muszą być również zgodne z lokalnymi przepisami dotyczącymi reklamy i stosowane odpowiednio, aby uniknąć naruszania prywatności lub własności innych osób.

Artykuły VKF Renzel to gwarancja solidnego wykonania i trwałości, która jest tak ważna w budowaniu relacji z klientami.
 

Reklama na magnes – czy warto?

W ofercie VKF Renzel znajdują się między innymi: silny magnes z uchwytem oraz magnesy płaskie z tulejką gwintowaną i bez tulejki. W reklamie świetnie sprawdzają się również magnetyczne taśmy samoprzylepne, dostępne w trzech szerokościach. Oferowane przez nas artykuły są bardzo praktyczne i łatwe w użytkowaniu. Mocny magnes z uchwytem jest szczególnie przydatny do mocowania materiałów POS.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, w której poza mocnym magnesem z uchwytem znajduje się między innymi stojak na ulotki. Dzięki takiemu wyborowi możesz zdecydować, która forma ekspozycji materiałów reklamowych sprawdzi się w Twoim przypadku najlepiej. Zamów u nas artykuły promocyjne, które przydadzą się do codziennej promocji Twojej firmy. Proponujemy również produkty, dzięki którym zadbasz o wyposażenie sklepu oraz zbudujesz stoisko wystawowe przykuwające uwagę już z daleka. Na każdych targach będziesz nie do podrobienia!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziesz tu liczne artykuły do promocji towarów oraz takie akcesoria jak haczyki do blachy perforowanej. Jeśli masz indywidualne potrzeby, złóż zamówienie, a wykonamy produkt dostosowany do Twoich preferencji!

Zamknij menu
Przesuń w górę