Nawilżacze nie są tak skuteczne jak oczyszczacze powietrza, które niemalże w 100% eliminują patogeny i zanieczyszczenia w pomieszczeniach o różnej powierzchni. Urządzenia tego typu skutecznie poprawiają jakość, wpływając nie tylko na ochronę zdrowia Twoich pracowników, ale również komfort pracy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, sprzęt jest wysoce wydajny. Oferowane przez nas oczyszczacze powietrza są dopuszczone do użytku także w pomieszczeniach medycznych. Tym samym masz pewność, że kupujesz urządzenia wysokiej klasy, które skutecznie chronią przed wirusami oraz zanieczyszczeniami takimi jak smog. 
Zamknij
Filter & Sort

Oczyszczacze powietrza - wysoka wydajność

Jeżeli zdrowie Twoich pracowników jest z jakiegoś względu narażone, warto zadbać o skuteczne oczyszczanie powietrza. W ten sposób wpływasz również na wydajność ich pracy, co bezpośrednio przekłada się na zyski firmy. Oferujemy oczyszczacze powietrza dostosowane do pomieszczeń o różnej powierzchni:

  • od 20 do 40 m²,
  • od 30 do 50 m²,
  • od 50 do 70 m²,
  • od 70 do 100 m²,
  • od 120 do 160 m².

Urządzenia wyposażone są w efektywnie pracujące filtry, które usuwają zanieczyszczenia i drobny pył (PM10, PM2.5 oraz mniejsze), a także pyłki i patogeny rozprzestrzeniające choroby takie jak grypa, COVID-19 czy przeziębienie. Filtr równie skutecznie hamuje wzrost zarodników z pleśni, co szczególnie ucieszy alergików. Zarówno nawilżacze, jak i oczyszczacze powietrza wpływają na poprawę komfortu pracy, ale to właśnie drugie rozwiązanie bezpośrednio przekłada się na zdrowie pracowników. W VKF Renzel oferujemy wyłącznie profesjonalny sprzęt wyposażony w praktyczny system zdalnego sterowania - dostępny jest między innymi samoregulujący się tryb automatyczny i tryb nocny. Oczyszczacze powietrza dla alergików pracują cicho, nie przeszkadzając osobom przebywającym w pomieszczeniu.  
W sklepie dostępne są również czyściwa - chusteczki czyszczące o dużej chłonności, odporne na substancje rozpuszczające, ale bez środków wiążących, chemikaliów oraz tworzyw klejących.

Zamknij menu
Przesuń w górę