Ze względu na kontakt z trudnymi zabrudzeniami, wykorzystywane w zakładach przemysłowych i w warsztatach usługowych czyściwa powinny być dobrze wchłaniać wilgoć. W VKF Renzel oferujemy niebieski papier do czyszczenia, który jest odporny na substancje rozpuszczające. Dzięki temu doskonale radzi sobie z wymagającymi substancjami. Czyściwa nie strzępią się i charakteryzują się dużą chłonnością, co sprawia, że są bardzo wydajne. Do kompletu polecamy stojak podłogowy na ściereczki, który ułatwi wykonywanie pracy i dbanie o czystość na terenie zakładu.
Zamknij
Filter & Sort

Papierowe czyściwa przemysłowe o dużej chłonności

Usuwanie zabrudzeń spowodowanych smarem, olejem, farbą czy innymi, kleistymi substancjami nie należy do zadań łatwych. Właśnie do tego potrzebny jest specjalny papier do czyszczenia. Trzywarstwowe czyściwo przemysłowe (nazywane również technicznym) doskonale radzi sobie z takimi plamami, dzięki czemu możliwe jest utrzymanie higieny na odpowiednim poziomie. Jeżeli szukasz skutecznego rozwiązania problemu trudnych zabrudzeń, wybierz produkt:

- o dużej chłonności,
- odporny na pylenie,
- pozbawiony środków wiążących, chemikaliów oraz tworzyw klejących,
- wytrzymały i niestrzępiący się.

Właśnie takie jest czyściwo papierowe od VKF Renzel, które umożliwia skuteczne wycieranie i czyszczenie powierzchni – sprawdzi się wszędzie tam, gdzie szczególną uwagę zwraca się na poziom czystości w pomieszczeniach.

Czyściwo przemysłowe – szerokie zastosowanie

Czyściwo techniczne może być wykorzystanie m.in. do suszenia i wycierania powierzchni w zakładach przemysłowych czy też pomieszczeniach, w których wymagana jest wysoka sterylność (np. laboratoria i branża spożywcza, gdzie dochodzi do kontaktu z żywnością). Przyda się także w celu czyszczenia i konserwacji maszyn i urządzeń oraz oczyszczania powierzchni przed malowaniem i klejeniem. Niebieskim papierem do czyszczenia skutecznie usuniesz także tłuszcz, olej, farby i klej.

Wybierz specjalistyczne czyściwo od VKF Renzel

Produkt możesz stosować bez obaw, ponieważ nie pozostawia nieestetycznych smug i nie powoduje zarysowań. Niebieski papier do czyszczenia to jedno z najmocniejszych rozwiązań dostępnych na rynku. Razem ze stojakiem podłogowym stanowi zestaw do zadań specjalnych, niezbędny w przypadku trudnych zabrudzeń. Dzięki temu, że jest odporne na pylenie, czyściwo przemysłowe można również wykorzystać do powierzchni takich jak osłona na produkty, które często wykorzystuje się do ekspozycji żywności.

Higiena i bezpieczeństwo w zakładach pracy

Pamiętaj, że to, w jaki sposób dbasz o higienę i bezpieczeństwo wpływa na wizerunek Twojej firmy. Upewnij się więc, czy używane do tej pory produkty do sprzątania faktycznie nadają się do użytku. Zachęcamy do tego, żeby wymienić je na czyściwo papierowe znajdujące się w naszej ofercie. Są one wielozadaniowe i pozwolą doczyścić nawet najtrudniejsze do usunięcia plamy.

Sklep internetowy VKF Renzel oferuje naprawdę duży wybór produktów do higieny. Poza nimi znajdziesz u nas także liczne akcesoria reklamowe, dzięki którym zbudujesz świetny kontakt z potencjalnym klientem.

Zamknij menu
Przesuń w górę