Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Ze względu na kontakt z trudnymi zabrudzeniami, wykorzystywane w zakładach przemysłowych i w warsztatach usługowych czyściwa powinny być dobrze wchłaniać wilgoć. Oferujemy niebieski papier do czyszczenia, który jest odporny na substancje rozpuszczające, dzięki czemu doskonale radzi sobie z wymagającymi substancjami. Czyściwa nie strzępią się i charakteryzują się dużą chłonnością, co sprawia, że są bardzo wydajne. Do kompletu polecamy stojak podłogowy na ściereczki, który ułatwi wykonywanie pracy i dbanie o czystość na terenie zakładu.
Zamknij
Użyj filtru

Papierowe czyściwa przemysłowe o dużej chłonności

Usuwanie zabrudzeń spowodowanych smarem, olejem, farbą czy innymi, kleistymi substancjami nie należy do zadań łatwych, dlatego potrzebny jest specjalny papier do czyszczenia. Trzywarstwowe czyściwo przemysłowe (nazywane również technicznym) doskonale radzi sobie z takimi plamami, dzięki czemu możliwe jest utrzymanie higieny na odpowiednim poziomie. Jeżeli szukasz skutecznego rozwiązania problemu trudnych zabrudzeń, wybierz produkt:

  • o dużej chłonności,
  • odporny na pylenie,
  • pozbawiony środków wiążących, chemikaliów oraz tworzyw klejących,
  • wytrzymały i niestrzępiący się. 

Takie właśnie jest czyściwo papierowe od VKF Renzel, które umożliwia skuteczne wycieranie i czyszczenie powierzchni - sprawdzi się wszędzie tam, gdzie szczególną uwagę zwraca się na poziom czystości w pomieszczeniach. Produkt możesz stosować bez obaw, ponieważ nie pozostawia nieestetycznych smug i nie powoduje zarysowań. Niebieski papier do czyszczenia to jedno z najmocniejszych rozwiązań dostępnych na rynku. Razem ze stojakiem podłogowym stanowi zestaw do zadań specjalnych, niezbędny w przypadku trudnych zabrudzeń. Dzięki temu, że jest odporne na pylenie, czyściwo przemysłowe można również wykorzystać do powierzchni takich jak osłona na produkty, które często wykorzystuje się do ekspozycji żywności. 

Zamknij menu

Pokaż produkty
Przesuń w górę