Stojak na menu z przezroczystego szkła akrylowego na stół to idealnie rozwiązanie dla gastronomii. Odpowiednia ekspozycja specjalności szefa kuchni, zapewnia stałe zainteresowanie gości oraz wzrost sprzedaży promowanych dań.
Zamknij
Filter & Sort

Stojaki do kart menu

Estetyczne, solidnie wykonane stojaki na menu ze stałej oferty dostępne są w standardowych wymiarach. Dużą popularnością cieszą się produkty: Berkel, Jordan, Taxus, Universum, Regia i klasyczne T-Form. Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby klientów, dlatego realizujemy również nietypowe zlecenia. Bez problemu wykonamy stojak na menu z podstawą z modnego drewna lub aluminium. Chcesz zadbać o wizerunek autentycznej restauracji? Istnieje możliwość wykonania dowolnego nadruku zarówno na stojakach na menu jak i na podstawach. 
Wybierz jeden z dostępnych modeli i skutecznie promuj restaurację! Oferujemy również standy reklamowe służące do informowania klienta o aktualnych promocjach lub wydarzeniach. Jeśli chcesz złożyć niestandardowe zamówienie, zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem. 

Zamknij menu
Przesuń w górę