Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Stojak na menu z przezroczystego szkła akrylowego na stół to idealnie rozwiązanie dla gastronomii. Odpowiednia ekspozycja specjalności szefa kuchni, zapewnia stałe zainteresowanie gości oraz wzrost sprzedaży promowanych dań.
Zamknij
Użyj filtru

Stojaki do kart menu

Estetyczne, solidnie wykonane stojaki na menu ze stałej oferty dostępne są w standardowych wymiarach. Dużą popularnością cieszą się produkty: Berkel, Jordan, Taxus, Universum, Regia i klasyczne T-Form. Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby klientów, dlatego realizujemy również nietypowe zlecenia. Bez problemu wykonamy stojak na menu z podstawą z modnego drewna lub aluminium. Chcesz zadbać o wizerunek autentycznej restauracji? Istnieje możliwość wykonania dowolnego nadruku zarówno na stojakach na menu jak i na podstawach. 
Wybierz jeden z dostępnych modeli i skutecznie promuj restaurację! Oferujemy również standy reklamowe służące do informowania klienta o aktualnych promocjach lub wydarzeniach. Jeśli chcesz złożyć niestandardowe zamówienie, zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem. 

Zamknij menu
Przesuń w górę