Stojaki typu L to niewielkie, biurkowe standy reklamowe, które charakteryzuje to, że są lekko pochylone w jedną stronę (na kształt litery „L”). Dzięki takiemu zabiegowi, stojaczki typu L pozwalają na doskonałą prezencję ulotek, katalogów lub ofert reklamowych, które można na nich umieścić w prosty sposób. Stojaki typu L to artykuły do promocji towarów, które są lekkie, przenośne i łatwe w utrzymaniu czystości. W naszym sklepie znaleźć można kilka modeli tego typu akcesoriów, dzięki czemu każdy znajdzie interesujący go produkt. Gdzie i w jaki sposób można ich używać? Stojaki typu L na biurko mogą być doskonałym sposobem na zachęcenie klienta do zapoznania się z ofertą firmy, podczas załatwiania jego spraw. Stojaki typu L na stół lub sklepową ladę mogą w przejrzysty sposób zaprezentować najnowszą promocję, lub informować po prostu o warunkach zakupu. Co ważne, stojaki L, w zależności od wyboru modelu, pozwalają na przedstawienie krótkiej oferty/reklamy/informacji lub umieszczenie w nich bardziej szczegółowych, kilkustronicowych katalogów (stojaczki L z mechanizmem pierścieniowym).

Zamknij
Filter & Sort

Dlaczego stojak typu L to dobry wybór?

Stojaki w kształcie litery L mają wiele zalet, które sprawiają, że są one popularnym wyborem w różnorodnych środowiskach pracy, od biur po lady sklepowe. Ich unikalny design przynosi korzyści zarówno pod względem funkcjonalności, jak i ergonomii. Najczęściej wymieniane zalety korzystania z takiego rozwiązania to:

 • Maksymalizacja przestrzeni – L-kształt pozwala na efektywne wykorzystanie narożników i trudno dostępnych miejsc, oferując jednocześnie obszerny blat roboczy.
 • Wszechstronność – Stojak typu L może być używany do wielu celów, zapewniając dostatecznie dużo miejsca na komputer, kasę, dokumenty i inne akcesoria.
 • Lepsza organizacja pracy – Dzięki dodatkowej powierzchni roboczej, łatwiej jest utrzymać porządek i organizację na biurku, co sprzyja wydajniejszej pracy.
 • Ergonomia – dostępne u nas modele są wyższe lub niższe, szersze i węższe, co pozwala na dostosowanie ich formy do rodzaju ulotek lub innych materiałów promocyjnych.
 • Zwiększona efektywność reklamy – Lepsza organizacja i łatwiejszy dostęp do informacji przekładają się na wyższą efektywność reklamy, a w efekcie sprzedaż produktów i usług.

Stojak L – jaki model wybrać?

Stojaki typu L sprawdzą się zarówno w minimalistycznych, nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych wnętrzach. Są one dyskretne, a przy tym skuteczne. Doskonale komponują się z większością stylów wnętrzarskich, tworząc spójną i profesjonalną przestrzeń biznesową. Stojaczek typu L z naszej oferty wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego, aluminium lub drewna, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne jak zarysowania, łatwy w czyszczeniu i trwały. Dodatkowo stojaki są zaprojektowane w taki sposób, aby łatwo można było wymieniać na nich materiały promocyjne. Jaki stojak L wybrać? Klientom polecamy:

 • klasyczny stojaczek L w kilku rozmiarach,
 • półokrągły stojaczek kredowy,
 • stojak na prospekty z tylnym wsuwem,
 • stojak na plakaty z metalową klamrą,
 • stojak L z pojemnikiem na prospekty,
 • stojaczek L z mechanizmem pierścieniowym,
 • stojaczek L z przegródkami na wizytówki.

Dzięki tak bogatej ofercie materiałów, kształtów i rozmiarów każdy znajdzie u nas coś dla siebie! Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz stojak typu L idealny dla Twojego biznesu. Gwarantujemy satysfakcję z zakupu oraz szybką wysyłkę zamówionego produktu. Polecamy również artykuły higieniczne, które umożliwią zadbanie o czystą i bezpieczną przestrzeń do pracy. Zapraszamy!

Zamknij menu
Przesuń w górę