Drewniane czy wykonane z wytrzymałego i wysokiej jakości szkła akrylowego? Oferujemy stojaki na wizytówki w różnym wydaniu, dzięki czemu dopasujesz je do grupy docelowej, wartości firmy lub aktualnego zapotrzebowania. Nadają się do ekspozycji jednej lub kilku wizytówek, oraz kart podarunkowych.
Zamknij
Filter & Sort

Jakie stojaki na wizytówki wybrać

To, jaki stojak do wizytówek wybrać, zależy od tego, gdzie ma być wyeksponowany i jaki jest cel tej ekspozycji. Nie bez znaczenia jest również charakter działalności. Elegancki stojak na wizytówki sprawdzi się na biurkach kadry zarządzającej, natomiast drewniany będzie doskonałym wyborem w miejscach, które wprost wyrażają zainteresowanie ochroną środowiska. To oczywiście tylko przykłady – stojaki są na tyle uniwersalne, że nadają się do każdego wnętrza i biznesu.

Zastanawiasz się, czy stojak jest dzisiaj niezbędnym elementem wyposażenia? Mimo upływu czasu i digitalizacji wizytówki nadal służą przedstawicielom handlowym, sprzedawcom i osobom, którym zależy na budowaniu relacji w biznesie. Elegancki stojak na wizytówki ułatwia prezentację danych kontaktowych. Sprawdzi się nie tylko w relacjach biznesowych, ale również w punktach usługowych, którym zależy na ponownej wizycie klientów.
W VKF Renzel zamówisz także stojaki na wizytówkiwieszaki na ulotki oraz artykuły do promocji towarów.
Zamknij menu
Przesuń w górę