Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Drewniane czy wykonane z wytrzymałego i wysokiej jakości szkła akrylowego? Oferujemy stojaki na wizytówki w różnym wydaniu, dzięki czemu dopasujesz je do grupy docelowej, wartości firmy lub aktualnego zapotrzebowania. Nadają się do ekspozycji jednej lub kilku wizytówek, oraz kart podarunkowych.
Zamknij
Użyj filtru

Jakie stojaki na wizytówki wybrać

To, jaki stojak do wizytówek wybrać, zależy od tego, gdzie ma być wyeksponowany i jaki jest cel tej ekspozycji. Nie bez znaczenia jest również charakter działalności. Elegancki stojak na wizytówki sprawdzi się na biurkach kadry zarządzającej, natomiast drewniany będzie doskonałym wyborem w miejscach, które wprost wyrażają zainteresowanie ochroną środowiska. To oczywiście tylko przykłady – stojaki są na tyle uniwersalne, że nadają się do każdego wnętrza i biznesu.

Zastanawiasz się, czy stojak jest dzisiaj niezbędnym elementem wyposażenia? Mimo upływu czasu i digitalizacji wizytówki nadal służą przedstawicielom handlowym, sprzedawcom i osobom, którym zależy na budowaniu relacji w biznesie. Elegancki stojak na wizytówki ułatwia prezentację danych kontaktowych. Sprawdzi się nie tylko w relacjach biznesowych, ale również w punktach usługowych, którym zależy na ponownej wizycie klientów.
W VKF Renzel zamówisz także stojaki na wizytówkiwieszaki na ulotki oraz artykuły do promocji towarów.
Zamknij menu
Przesuń w górę