Estetycznie wykonane pudełko na wizytówki wspiera profesjonalny wizerunek firmy. To praktyczne rozwiązanie, które zabezpiecza wizytówki przed zagnieceniami, kurzem i brudem. Estetyczne i eleganckie pudełko to odpowiednie miejsce do przechowania wizytówek.
Zamknij
Filter & Sort

Pudełko na wizytówki

Do produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości materiały, dzięki czemu masz pewność, że pojemniki na wizytówki są solidne. Wieloletnie doświadczenie w branży podpowiada nam, że warto inwestować w tego rodzaju dodatki.

Chcesz wywrzeć pozytywne wrażenie na rozmówcy? Prezentować pełen profesjonalizm? Ułatwią to nasze pudełka na wizytówki! W ofercie znajdziesz też eleganckie etui na wizytówki. Możesz kupić go dla siebie albo jako prezent dla klienta czy biznesmena.

Porządny pojemnik na wizytówki prezentuje firmę w lepszym świetle niż wizytówka wyjęta z portfela. Na życzenie klienta realizujemy również zamówienia niestandardowe. Istnieje również możliwość spersonalizowania naszych produktów poprzez naniesienie nadruku. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły.

Wykorzystaj potencjał naszych pojemników na wizytówki

Pudełka na wizytówki mają szerokie zastosowanie. Zabezpieczają wizytówki, zapobiegają nieestetycznym zagięciom. Prezentują Twój profesjonalizm.

Pojemniki na wizytówki posłużą również do celów reklamowych. Odpowiednie wyeksponowanie danych Twojej firmy przyciągnie uwagę klientów, dzięki czemu chętniej zapoznają się z Twoją ofertą.

W ofercie posiadamy również pojemniki na wizytówki, które przeznaczone są do użytku zewnętrznego. Umieszczone przed siedzibą firmy umożliwiają pobranie danych kontaktowych nawet po zamknięciu. Oferowane przez nas produkty są wodoodporne. Wizytówki będą prezentowały się profesjonalnie nawet w deszczu. Nie musisz martwić się ich zamoknięciem.

Możesz kupić pudełka na wizytówki z nadrukiem, dzięki czemu zyskasz firmowe gadżety oraz dodatkową przestrzeń reklamową. Umieść na pudełkach logo lub nazwę firmy. Wyróżnij jeszcze bardziej swoją ofertę.

Sprawdź również stojaki na wizytówki, które służą przede wszystkim do ekspozycji. Możesz umieścić tam nie tylko dane firmy, ale również karty podarunkowe. Warto stosować to rozwiązanie na biurkach kadry zarządzającej, przedstawicieli handlowych, jak i w siedzibach firm, holach czy recepcjach. Klienci chętniej sięgają po odpowiednio wyeksponowane wizytówki.

Ostateczna cena produktów zależy od wielkości zamówienia. Zobacz też nasze artykuły do promocji towarów oraz standy reklamowe, które wyeksponują Twoją ofertę. Sprawdź również przydatne artykuły higieniczne.
Zamknij menu
Przesuń w górę