Oferujemy stojaki na wizytówki idealne do postawienia na biurku lub powieszenia na ścianie. Profesjonalizm to klucz do sukcesu w biznesie, dlatego warto zaopatrzyć się w akcesoria wspierające taki wizerunek. Pojemnik na wizytówki umożliwia nie tylko estetyczną ekspozycję, ale również bezpieczne przechowywanie. Najpopularniejsze modele to: Amazonas, Uniwersum, Clip, Flexxible, Delux i Fontana.

Więcej informacji »

Stojaki na wizytówki - solidne wykonanie

Aby wspierać profesjonalny wizerunek marki, podstawka na wizytówki powinna być wykonana z wysokiej jakości materiałów. Oferujemy stojaki drewniane, metalowe i z plexi, zarówno w formacie poziomym jak i pionowym. Część modeli posiada opcję zamykania, która świetnie chroni wizytówki przed kurzem i wilgocią. Jest dostępna również efektowna podstawka pod wizytówki w drewnianej obudowie. VKF Renzel oferuje profesjonalne produkty reklamowe takie jak wizytownik w atrakcyjnej cenie oraz stojak na ulotki

 

Close menu

View products
Ta strona internetowa używa cookies, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników. Dzięki nim nasza oferta jest bardziej efektywna i lepiej służy użytkownikom. Bez cookies funkcjonalność serwisu jest ograniczona. Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj.

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę