W VKF Renzel oferujemy stojaki na wizytówki idealne do postawienia na biurku lub powieszenia na ścianie. Profesjonalizm to klucz do sukcesu w biznesie, dlatego warto zaopatrzyć się w akcesoria wspierające taki wizerunek. Pojemnik na wizytówki umożliwia nie tylko estetyczną ekspozycję, ale również bezpieczne przechowywanie. Najpopularniejsze modele to: Amazonas, Uniwersum, Clip, Flexxible, Delux i Fontana.

W tej kategorii znajdziesz produkty podzielone na pojemniki na wizytówki, stojaki na wizytówki oraz uchwyty ścienne na wizytówki. Możesz więc z łatwością wybrać i dopasować rodzaj produktu do konkretnych potrzeb i zadań.
Zamknij
Filter & Sort

Stojaki na wizytówki - solidne wykonanie


Aby wspierać profesjonalny wizerunek marki, podstawka na wizytówki powinna być wykonana z wysokiej jakości materiałów. Oferujemy stojaki drewniane, metalowe i z plexi, zarówno w formacie poziomym jak i pionowym. Część modeli posiada opcję zamykania, która świetnie chroni wizytówki przed kurzem i wilgocią. Jest dostępna również efektowna podstawka pod wizytówki w drewnianej obudowie. VKF Renzel oferuje profesjonalne produkty reklamowe takie jak wizytownik w atrakcyjnej cenie oraz stojak na ulotki. U nas znajdziesz takie stojaki na ulotki i wizytówki jak np.:

- metalowy stojak do wizytówek,
- stojaczek na wizytówki z 4 przegrodami,
- uchwyt na wizytówki do zawieszenia,
- stojak na wizytówki lub karty podarunkowe z 4 kieszeniami,
- kieszonki na wizytówki w drewnianej obudowie,
- drewniana podstawka pod wizytówki,
- eleganckie etui na wizytówki.

Poznaj całą gamę naszych produktów i przekonaj się, że możesz zaopatrzyć swoje miejsce pracy w profesjonalne akcesoria w jednym miejscu — bez wychodzenia z domu!
 

Oferta online VKF Renzel


Zainteresowały Cię oferowane przez nas stojaki na wizytówkę? Asortyment VKF Renzel obejmuje nie tylko podstawki pod wizytówki, ulotki czy karty podarunkowe, ale również innego rodzaju artykuły do promocji towarów w punktach handlowych, sklepach czy firmach. Proponujemy np. wytrzymałe wieszaki na ulotki i prospekty, a także wieszaki na gazety i czasopisma. Zapraszamy na zakupy online, a także zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami drogą mailową lub telefoniczną!

 

 

 

Zamknij menu
Przesuń w górę