Brelok do kluczy to reklamowy gadżet, który warto wykorzystać do promocji firmyProdukty pod akcje marketingowe powinny być użyteczne i trwałe – nie chodzi przecież o to, by za chwilę trafiły do kosza na śmieci. Brelok reklamowy z naszej oferty doskonale sprawdzi się w tej roli, dzięki czemu Twoi klienci będą widzieć, że dbasz o każdy, nawet najmniejszy detal. Oprócz tego w asortymencie znajdują się żetony do wózków sklepowych, które mają grawerowaną reklamę.
Zamknij
Filter & Sort

Dlaczego warto podarować klientowi brelok do kluczy reklamowy

Breloczki reklamowe podobnie jak ołówki, czy długopisy są gadżetami, które mają powierzchnię do umieszczenia logo firmy lub indywidualnego nadruku. Dzięki temu są prostym sposobem na komunikację z klientami – są przedmiotami codziennego użytku, co ułatwia stały kontakt z marką. To między innymi są to najczęściej wykorzystywane gadżety reklamowe. Potraktuj je jako dodatek np. do większych prezentów dla klientów – to jedna z tych rzeczy, której nikt nie ma ochoty i potrzeby kupować, ale większość osób chętnie będzie jej używać.
W naszej ofercie znajdziesz:

  • brelok do kluczy z miejscem na karteczkę,
  • żeton do wózka,
  • zapinkę do kluczy, którą możesz potraktować również jako ozdobę.

Breloczki reklamowe możesz oczywiście zamówić w ilościach hurtowych – w opisach produktów podajemy ceny z przedziałami ilościowymi, ale możesz też złożyć zapytanie. To rozwiązanie sprawdzi się w każdej firmie, niezależnie od skali działalności, ale również na wszelkiego rodzaju eventach, w tym na konferencjach.
Sprawdź również: pojemniki na losy

Zamknij menu
Przesuń w górę