Smycze na klucze są świetnym podarunkiem dla klientów. Odpowiednio oznakowane logiem promują firmę, ale także spełniają się jako praktyczne narzędzie. Gadżety reklamowe sprawdzą się świetnie na różnego rodzaju targach i innych wydarzeniach, by zapewnić Ci zapamiętywalność i świetną promocję marki. Dzięki naszym produktom z tej kategorii zadbasz o widoczność swojego biznesu na rynku.

Zamknij
Filter & Sort


Smycze dla firm


Smycze reklamowe posłużą nie tylko jako świetna reklama. Przydadzą się także do użytku przez pracowników. Smycze do przepustek czy na identyfikator sprawdzą się podczas targów, konferencji czy innych eventów. Smycze dla firm zapewnią bezpieczeństwo kluczom i kartom, dbając, by pracownik mógł zawsze mieć je przy sobie i być pewnym, że ich nie zgubi. Wersja smyczy z klamrą zaciskową da użytkownikowi możliwość odczepienia przypiętego przedmiotu. Jest to zwłaszcza przydatne, kiedy potrzebujemy skorzystać z przepustki bądź klucza, a niewygodnym jest notoryczne zdejmowanie całej smyczy.


Smycze kolorowe


Szeroki wybór smyczy kolorowych umożliwia dopasowanie barwy do odcieni w palecie firmy. W ten sposób ujednolicisz estetykę ubioru w firmie, nawet bez obowiązku noszenia tak zwanego uniformu. Smycze imprezowe posłużyć mogą również jako swego rodzaju identyfikacja Twoich pracowników. Z daleka będzie wiadomo dla której firmy pracują dane osoby. 

Smycze na klucze to uniwersalny produkt, który sprawdzi się dla każdego biznesu - nie ważne czy jest to siłownia, hurtownia, czy też firma zajmująca się sprzedażą nieruchomości. W naszym sklepie możesz wybrać nie tylko kolor smyczy. Na życzenie możemy zaproponować Ci nadruk z hasłem reklamowym bądź logo. 

Jak widać, smycze cechuje wielozadaniowość. Czy są to smycze reklamowe, czy też smycze na imprezy i wydarzenia, w VKF Renzel znajdziesz to, czego potrzebujesz. Poza produktami reklamowymi w naszym sklepie oferujemy również wszelkie artykuły do promocji towarów, Zapoznaj się z naszym pełnym asortymentem.

Zamknij menu
Przesuń w górę