Szukasz gadżetu, którym możesz promować swoją firmę podczas akcji marketingowych? Postaw na zapalniczki z własnym nadrukiem. To mały, ale funkcjonalny gadżet, który przypadnie do gustu wielu osobom.

Zamknij
Filter & Sort


Zapalniczka to praktyczny gadżet dla każdego


Zapalniczka reklamowa przyda się w pokoju dziennym np. by zapalić świeczkę. W tym celu używamy jej zazwyczaj w okresie jesienno-zimowym, gdy dbamy o nastrój pomieszczenia.

Zapalniczka z nadrukiem spodoba się przede wszystkim miłośnikom tytoniu, którzy nie będą musieć korzystać z zapałek lub zużytych zapalniczek, Za każdym razem, gdy ją wyciągną, będzie im przypominać Twoją firmę.

Zapalniczkę często wykorzystuje się także na cmentarzu. Jest to wygodniejsze rozwiązanie od zapałek, które często są zbyt krótkie, by umożliwić zapalenie znicza. W sezonie letnim zapalniczka przyda się także do rozpalenia grilla. Będzie na pewno bezpieczniejszym i łatwiejszym rozwiązaniem niż użycie zapałek.


Elektroniczne zapalniczki – nowoczesna technologia


Oferujemy nie tylko zapalniczki napełniane gazem, ale także nowoczesne zapalniczki elektroniczne. Wystarczy, że podłączysz ją do prądu i naładujesz. Na pewno jest to bezpieczniejsza opcja niż zapalniczka, którą trzeba napełnić gazem.

Zapalniczki z logo to świetne gadżety reklamowe, które warto, by znalazły się na stoisku Twojej firmy. Nie jest to zbyt duży wydatek, a potencjalni klienci z pewnością docenią funkcjonalny gadżet. Firma VKF Renzel oferuje artykuły do promocji towarów, w tym również zapalniczki z własnym napisem. Możesz umieścić na niej chwytliwe hasło marketingowe lub nazwę swojej firmy.

Zamknij menu
Przesuń w górę