Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Rozpoczęcie sezonu letniego oznacza większą liczbę festiwali i koncertów muzycznych. Wykorzystując otwieracze do piwa, możesz w prosty sposób uświadomić potencjalnych klientów o obecności Twojej marki. Dzięki praktycznym gadżetom, jak otwieracze do piwa, większa liczba odbiorców zapozna się z Twoją ofertą. Taka forma kampanii reklamowej nie wymaga dużego wkładu finansowego, a wpływa na pozytywny odbiór marki. Spragnieni festiwalowych wrażeń konsumenci zapamiętają nie tylko długie koncerty, ale również towarzyszące im gratisy reklamowe.

Zamknij
Użyj filtru

Wielozadaniowe otwieracze do piwa

Nanosząc przekaz reklamowy na otwieracz do butelek, pokazujesz swoją firmę jako praktyczną. Jednocześnie mały otwieracz do piwa nie musi być użytkowany jedynie w czasie koncertów czy festiwali. Wybierając nasze otwieracz do piwa, zapewniasz swojej marce rozpoznawalność na długi czas. Mały otwieracz do piwa to także pamiątka po dobrej zabawie i miło spędzonym czasie. Przekłada się to na sentymentalny wydźwięk Twojego przekazu reklamowego, który pozostanie z potencjalnym klientem na dłużej.

Oczywiście mini otwieracz do piwa możesz wykorzystać również jako prezent związany z prowadzoną kampanią reklamową. Klienci chcą czuć, że firmie na nich zależy i oferują coś więcej niż konkurencja. Z tego względu nawet mini otwieracz do piwa wpłynie pozytywnie na odbiór Twojej oferty.

Zamknij menu
Przesuń w górę