Szukasz stabilnego sposobu na podwieszenie plakatów, szyldów lub innych materiałów reklamowych? Mamy coś dla Ciebie! Haki "C" to funkcjonalne narzędzie, które pomoże Ci przyciągnąć wzrok klientów nawet z dużej odległości. Haki typu "C" do zawieszania plakatów i ram plakatowych mają wytrzymałą konstrukcję, dzięki czemu możesz używać ich do materiałów reklamowych o różnych formatach i wielkościach. W naszym sklepie internetowym znajdziesz haczyki typu "C" w atrakcyjnych cenach na każdą kieszeń.

Zamknij
Filter & Sort


Haczyki do zawieszania plakatów i ram plakatowych


Nasze haczyki na towar typu "C" to świetny wybór zarówno do sklepów, jak i lokali usługowych oraz gastronomicznych. Doskonale sprawdzą się również w galeriach handlowych, wyróżniając zawieszony plakat wśród konkurencji. Warto zaopatrzyć się w haczyki do banerów różnego rodzaju, aby zagwarantować sobie trafione zamocowanie plakatu. W naszej ofercie znajdziesz zarówno haki "C" o szerokim rozwarciu, jak i egzemplarze o wąskim rozwarciu. Powierzchnia haczyków jest ocynkowana, co skutecznie chroni ją przed korozją. Szeroki wybór produktów to pewność, że wybierzesz haki do banerów idealne do każdego lokalu. Oferujemy również haczyk typu "C" wykonany z tworzywa sztucznego w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i przezroczystym. Takie haki to trwały sposób na efektowne wyeksponowanie materiałów reklamowych, które z pewnością przyciągną wzrok potencjalnych klientów.

Jeśli zainteresowały Cię nasze systemy mocowań, to sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy. W sklepie online znajdziesz wiele praktycznych produktów, w tym m.in. artykuły do promocji towarów, stojaki reklamowe czy akcesoria biurowe. Przekonaj się, jak szybko i tanio można wyposażyć swoją firmę w niezbędne zaopatrzenie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami oraz składania zamówień!

Zamknij menu
Przesuń w górę