Haki do sufitu są popularnym sposobem na ekspozycję reklamy w formie plakatu oraz innych materiałów wizualnych, które opracowuje Twój dział marketingu. Haki i uchwyty sprężynowe to także doskonałe rozwiązanie, jeśli brakuje Ci miejsca na ścianach lub regałach. Świetnie sprawdzają się w różnego rodzaju sklepach, galeriach handlowych czy punktach gastronomicznych. Nasz sklep internetowy oferuje systemy mocowań do sufitu, które wyróżniają się wysoką jakością materiałów oraz wytrzymałością. Bogaty asortyment, w tym m.in. uchwyty sprężynowe, haki do sufitu podwieszanego czy haczyki do szyny sufitowej to gwarancja, że znajdziesz rozwiązanie dopasowane do specyfiki pomieszczeń w Twojej firmie.

Zamknij
Filter & Sort

Jakie haki do sufitu oferujemy

Jako producent proponujemy różnorodne rozwiązania – dzięki rozbudowanemu asortymentowi możesz skompletować wszystkie potrzebne haki sufitowe do towaru, który oferujesz.

- Uchwyty sprężynowe – to popularne i wszechstronne haki, które zapewniają łatwe mocowanie i demontaż przedmiotów. Idealnie nadają się do ekspozycji produktów na targach, wystawach lub w sklepach detalicznych. Posiadają elastyczne ramię sprężynowe, które umożliwia szybkie i łatwe przypięcie przedmiotu.
- Haki do sufitu podwieszanego – to specjalne elementy, które umożliwiają stabilne i bezpieczne zawieszenie sufitów. Są wykonane z wytrzymałych materiałów, takich jak stal, co zapewnia trwałe mocowanie sufitu oraz innych elementów konstrukcyjnych, w tym płytek sufitowych.
- Haki linkowe – te haki składają się z linki stalowej, która jest mocowana do sufitu za pomocą specjalnego zaczepu. Dzięki regulowanej długości linki można dostosować wysokość zawieszania przedmiotu. Są one często stosowane do wywieszania plakatów, flag, reklam czy dekoracji w sklepach, biurach i na różnego rodzaju imprezach.

Wykonujemy również projekty indywidualne, które dopasowujemy do identyfikacji wizualnej firmy klienta.
 

Wytrzymałe haczyki sufitowe – wybór na lata

Z pomocą naszych haków do sufitu zaprezentujesz materiały reklamowe w dowolnym miejscu. Bez problemu zawiesisz na nich także szyldy, ramki i plakaty w wybrany sposób: bezpośrednio nad produktami lub w okolicach miejsca sprzedaży. Posiadamy różne warianty mocowania uchwytów, dzięki czemu dopasujesz odpowiedni hak do swojego sufitu. Znajdziesz tu m.in. haki do podwieszania sufitu, uchwyty do sufitu panelowego oraz haki na towar wkręcane bezpośrednio do powierzchni sufitu. Nasze produkty mają ocynkowane lub niklowane powierzchnie, co sprawia, że estetycznie się prezentują i są odporne na korozję. Wybierz szerokość i grubość drutu oraz szerokość główki, a my dostarczymy Ci idealne uchwyty dopasowane do Twoich potrzeb. Materiały reklamowe zawieszone na uchwytach sufitowych to doskonały sposób na przyciągnięcie uwagi klienta i zainteresowanie go swoją ofertą.

Nasz sklep internetowy ma artykuły do promocji towarów oferowane w konkurencyjnych cenach. Tanie zakupy nie zrujnują firmowego budżetu, a jednocześnie pozwolą Ci wyposażyć sklep lub punkt usługowy w kompleksowy sposób. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy i przekonaj się, jak łatwo można wyeksponować plakaty i reklamy za pomocą haków sufitowych.

Zamknij menu
Przesuń w górę