Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

Haki do sufitu to popularny sposób na wyeksponowanie reklamy lub plakatu i nie tylko. Haki i uchwyty sufitowe to także doskonałe rozwiązanie, jeśli brakuje Ci miejsca na ścianach lub regałach. Świetnie sprawdzą się w różnego rodzaju sklepach, galeriach handlowych czy punktach gastronomicznych. Nasz sklep internetowy oferuje systemy mocowań do sufitu, które wyróżniają się wysoką jakością materiałów oraz wytrzymałością. Bogaty asortyment, w tym m.in. uchwyty sprężynowe, haki do sufitu podwieszanego czy haczyki do szyny sufitowej to gwarancja, że każdy znajdzie produkt odpowiedni dla siebie.

Zamknij
Użyj filtru


Wytrzymałe haczyki sufitowe – wybór na lata


Z pomocą naszych haków do sufitu zaprezentujesz materiały reklamowe w dowolnym miejscu. Bez problemu zawiesisz na nich także szyldy, ramki i plakaty w wybrany sposób: bezpośrednio nad produktami lub w okolicach miejsca sprzedaży. Posiadamy różne warianty mocowania uchwytów, dzięki czemu dopasujesz odpowiedni hak do swojego sufitu. Znajdziesz tu m.in. haki do podwieszania sufitu, uchwyty do sufitu panelowego oraz haczyki na towar wkręcane bezpośrednio do powierzchni sufitu. Nasze produkty mają ocynkowane lub niklowane powierzchnie, co sprawia, że estetycznie się prezentują i są odporne na korozję. Wybierz szerokość i grubość drutu oraz szerokość główki, a my dostarczymy Ci idealne uchwyty dopasowane do Twoich potrzeb. Materiały reklamowe zawieszone na haczykach sufitowych to doskonały sposób na przyciągnięcie uwagi klienta i zainteresowanie go swoją ofertą.

Nasz sklep internetowy ma artykuły do promocji towarów oferowane w konkurencyjnych cenach. Tanie zakupy nie zrujnują firmowego budżetu, a jednocześnie pozwolą Ci wyposażyć sklep lub punkt usługowy w kompleksowy sposób. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy i przekonaj się, jak łatwo można wyeksponować plakaty i reklamy za pomocą haków sufitowych.

Zamknij menu

Pokaż produkty
Przesuń w górę