Jeśli interesują Cię haki "S", które sprawdzą się w Twoim sklepie, lokalu gastronomicznym czy usługowym, to jesteś w dobrym miejscu. Oferujemy szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu zaopatrzysz się w odpowiednie haki typu "S" bez nadwyrężania budżetu. Systemy mocowań tego rodzaju doskonale sprawdzą się do zawieszenia plakatów, szyldów czy listew zaciskowych. Haczyki typu "S" można też użyć do przytrzymywania ciężarów podczas transportu. Nasze haczyki na towar mają wszechstronne zastosowanie, co czyni z nich produkt wart zakupu. 

Zamknij
Filter & Sort


Haki do zawieszania plakatów i ram plakatowych w atrakcyjnych cenach


Jeśli zależy Ci na efektownym wyeksponowaniu materiałów reklamowych, to haczyki typu "S" do plakatów i banerów są stworzone dla Ciebie. Mają one również szerokie zastosowanie w budownictwie oraz transporcie, ze względu na możliwość stabilnego zawieszenia produktów różnej wagi. Haczyki do zawieszania plakatów i ram plakatowych są dostępne w wielu opcjach, w tym m.in. stalowe haki z ocynkowaną powierzchnią, która zapewnia wytrzymałość oraz odporność na korozję i niesprzyjające warunki atmosferyczne. Zabezpieczenie w postaci ocynku galwanicznego sprawdzi się podczas każdej pogody. Natomiast wykonanie ze stali to gwarancja ochrony przed wyginaniem się i pękaniem. Nasze haki do banerów to łatwy i szybki montaż zaczepiany. W ofercie posiadamy również haczyki z tworzywa sztucznego, dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i przezroczystym. 

Spodobał Ci się ten produkt? Nasz sklep online to bogata oferta dla firm, sklepów i lokali z różnych branży. Zaopatrzysz się tu w wysokiej jakości artykuły do promocji towarów, akcesoria biurowe czy gadżety reklamowe w niskich cenach. Skontaktuj się z nami – nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania. Zapraszamy na zakupy!

Zamknij menu
Przesuń w górę