Haki do profili to małe, ale niezwykle przydatne narzędzia, które mają wszechstronne zastosowanie w biurze, sklepie czy magazynie. Umożliwiają one zawieszenie materiałów reklamowych, plakatów i posterów na profilach lub rurach. Nasze haki do rur to funkcjonalne i praktyczne akcesoria, które pomogą Ci wyposażyć miejsce pracy w atrakcyjne materiały marketingowe lub informacyjne. Haczyki na towar wykonane są z wytrzymałego i trwałego tworzywa, gwarantując tym samym długotrwałe bezproblemowe użytkowanie. Nasze produkty pozwolą Ci na dowolne kształtowanie pomieszczeń wedle Twoich potrzeb.

Zamknij
Filter & Sort


Wszechstronne haczyki do profili i rur w wielu rozmiarach


Ofertę naszego sklepu online wyróżnia przede wszystkim bogaty asortyment. Zapewniamy wiele wariantów kolorystycznych, rozmiarowych, a produkty wykonane są z różnego rodzaju materiałów. Znajdziesz tu zarówno haczyki do średnicy rury 10 cm, jak i haczyki do rury 16 cm, które przeznaczone są do materiałów o średnicy 3,5 mm. Zostały wyprodukowane z trwałego poliwęglanu w kolorze przezroczystym. Oprócz klasycznych haków oferujemy inne ciekawe rozwiązania, np. haczyk do profilu aluminiowego, który posiada możliwość obrotu o 90 stopni, a także zaczep haczykowy, dedykowany plakatom z otworem. Mamy też coś dla posiadaczy sufitów panelowych – nasze ocynkowane metalowe uchwyty doskonale się dopasują i pozwolą Ci na szybkie i proste zawieszenie plakatu czy postera. 

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór produktów biurowych, sklepowych, a także artykuły do promocji towarów, w tym m.in. stojaki reklamowe czy wieszaki na prospekty. U nas zaopatrzysz się również w różnorodne systemy mocowań, które doskonale sprawdzą się w każdej przestrzeni. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą Ci rozwiać wszelkie wątpliwości i pomogą w wyborze odpowiednich materiałów dla Twojej firmy. Zapraszamy do zakupów!

Zamknij menu
Przesuń w górę