Kieszeń plakatowa nie potrzebuje żadnej reklamy – to niezbędny element umożliwiający dwustronną prezentację materiałów reklamowo-informacyjnych. Wykonana z wytrzymałej folii PCV skutecznie chroni przed kurzem i zabrudzeniami. W VKF Renzel udowadniamy, że nawet pozornie najmniej istotne akcesoria, mogą być wyprodukowane z dbałością o detale. Dzięki temu dostępna jest między innymi wodoszczelna kieszeń plakatowa z zamknięciem strunowym od dołu. Oferujemy kieszenie zarówno w standardowych wymiarach, jak i w formatach na specjalne zamówienie.

Zamknij
Filter & Sort

Kieszeń plakatowa – podstawa skutecznej promocji


Kieszenie plakatowe foliowe nie są reliktem przeszłości – nadal doskonale spełniają swoją funkcję informacyjno-reklamową, szczególnie w połączeniu z innymi kanałami marketingowymi. Oferujemy kieszenie z folii PCV do ramek plakatowych w standardowych formatach (A1, A2, A3, A4, A5, A6), ale wykonujemy również zamówienia indywidualne. Dużą popularnością wśród naszych cieszą się kieszenie plakatowe z otworami do zawieszania, kieszonki samoprzylepne "C" oraz wodoszczelne kieszenie – idealne do ekspozycji zewnętrznej.

Jednak nasza oferta to nie tylko kieszonki z folii PCV, ale również inne artykuły do promocji towarów. Doskonale rozumiemy, dlaczego niedrogie narzędzia reklamy takie jak materiały POS nadal cieszą się zainteresowaniem działów marketingu. Dobrze wykorzystane standy reklamowe to prosty sposób na dotarcie do klientów – podobnie jak kieszeń plakatowa. W VKF pamiętamy również o bezpieczeństwie, dlatego możesz zamówić wysokiej jakości artykuły higieniczne. Wszystkie najważniejsze zakupy zrobisz w jednym miejscu!

Zamknij menu
Przesuń w górę