Sprzedając oświetlenie lub sprzęty AGD warto zaopatrzyć się w osłonki do etykiety oznakowania energetycznego. Etykiety te informują klienta o danych technicznych związanych z klasą energetyczną i parametrach urządzenia. Pokazują zużycie energii i poziom emitowanego hałasu. Dzięki niej klient ma szansę porównać sprzęty, które go interesują, więc musi mieć kontakt z czytelną plakietką. Osłonka na etykiety energetyczne utrzyma ją w takim stanie bardzo długo.

W sklepie VKF Renzel znajdziesz wszystko, co niezbędne do wyposażenia Twojego sklepu i punktu handlowego. Polecamy mocowania do ramek reklamowych, kieszenie reklamowe, a w szczególności kieszenie plakatowe z tworzyw sztucznych. Wszystkie produkty spełniają normy jakości i nadają się do użytkowania w różnych środowiskach.

Zamknij
Filter & Sort

Osłonki do etykiety oznakowania energetycznego

Zajmujesz się sprzedażą lamp, lodówek, zmywarek, telewizorów czy odkurzaczy? Z pewnością przydadzą Ci się nasze osłonki do etykiet. Wykonane z wytrzymałego PCV uchronią je przed kurzem, wilgocią oraz zabrudzeniami.

W sklepie znajdziesz osłonki na etykiety efektywności energetycznej z punktami samoprzylepnymi, które możesz przytwierdzić bezpośrednio do sprzętu. Popularnością cieszy się też osłonka do etykiet informacyjnych do zawieszenia, którą łatwo przenosić między produktami. Osłonka ma już otwór, przez który można przewlec sznurek czy tasiemkę.

Spodobała Ci się oferta? Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a chętnie opowiemy Ci o dostępnym asortymencie.
Zamknij menu
Przesuń w górę