Jednym z podstawowych elementów wyposażenia sklepów są kieszenie plakatowe z tworzyw sztucznych, bez których niełatwo wyobrazić sobie funkcjonowanie jakiegokolwiek przedsiębiorstwa. W czasie przygotowywania biznesplanu zazwyczaj pamiętamy o konieczności zakupu takich artykułów jak regały, wieszaki na ulotki czy mocowania do ramek reklamowych, lecz zapominamy o pozornie tak mało istotnym szczególe. Po zapoznaniu się z naszą ofertą szybko przekonasz się, że zwykła kieszeń ścienna to mały element, który może odmienić Twoją firmę.

Zamknij
Filter & Sort


Kieszeń plakatowa – niepozorny element wyposażenia


Planując wyposażenie sklepów, często patrzymy na artykuły, które zdobią i pozwolą naszym klientom zapamiętać firmę na dłużej. Kieszeń plakatowa pełni nie tylko funkcję dekoracyjną. Wygląda bardzo niepozornie, więc klienci często nie zwracają na nią uwagi. Stapia się z tłem i uwydatnia detale naszego plakatu. Osoby, które wchodzą do marketu, zwracają od razu uwagę na nasze reklamy, Nie zauważają jednak niewielkiego elementu, bez którego to wszystko nie mogłoby funkcjonować - kieszeni ściennej.


Kieszenie plakatowe – dlaczego akurat z tworzyw sztucznych?


Dobrze rozumiemy, jak ważne zadanie pełnią te niepozorne artykuły. Tworzymy więc nasze kieszenie plakatowe z tworzyw sztucznych, żeby mogły jak najlepiej spełniać oczekiwania konsumentów. Plakat od chwili powieszenia go w Twoim sklepie będzie musiał „stanąć” w obliczu wielu przeciwieństw – kurzu, wilgoci, niesprzyjających zmian temperatury, a może nawet wiatru i deszczu, jeśli wyeksponujesz go na zewnątrz. Wszystkie te trudności nie będą mu jednak straszne, jeśli tylko kieszeń plakatowa, w której go umieścisz, będzie wykonana z odpowiedniego materiału. Dlatego właśnie tak wielką wagę przywiązujemy do tego, by nasze artykuły były wykonane z solidnych trwałych materiałów.

Zamknij menu
Przesuń w górę